Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne----temat specjalny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 93, 94, 95, 96, 97  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 5:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind, a to się dzieli na pół? a nie odlicza od dnia spodziewanej miesiączki 14 dni i to jest szczyt płodności? bo faza druga jest stała a tylko pierwsza się wydłuża. wydaje mi się, że bezpieczniej jest odejmować od dnia spodziewanego okresu 14 dni i 4 dni przed i 3-4 po to płodne...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
wind, a to się dzieli na pół? a nie odlicza od dnia spodziewanej miesiączki 14 dni i to jest szczyt płodności?


Qrde znow zamotałam sie Razz ja mowie jak ja robie..moze Ty lepiej wytłumaczysz bo jeszcze ktos przez moje porady dziecko se sprawi... aj Confused Confused dzieki za poprawke


chcialabym napisał:
Mam pytanie czy podczas dni nieplodnych mozna zajsc w ciaze?
I przy okazji po jakim czasie od stosunku mozna zrobic test ciazowy?
[/color]


chciałabym - w dni niepłodne jak sama nazwa wskazuje nie ma mozliwosci zajscia w ciaze Rolling Eyes niby jak? Confused Smile . 12 dni od stosunku wykonuje sie test ciazowy Smile wczesniej moze wykazac nieprawidłowy wynik
_________________




Ostatnio zmieniony przez wind_of_hope dnia Czw Lis 29, 2007 11:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chcialabym



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 10:56 pm    Temat postu: Dni nieplodne.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy podczas dni nieplodnych mozna zajsc w ciaze?
I przy okazji po jakim czasie od stosunku mozna zrobic test ciazowy?


---edit by Wind_Of_Hope---
Temat przenosze w odp. miejsce Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 2:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w czasie pewnych dni niepłodnych nie zajdziesz w ciążę (ale ciężko jest na 100% określić te dni).
test ciążowy minimalnie 9 dni od stosunku choć najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm czyli teoretycznie wynika ze np na swoim przykladzie to opisze..ze jesli moj cykl 28 - 30 dni i jest on regularny. To 10-11 dzien cyklu to sa moje dni plodne i moge zajsc w ciaze czy nie Question bo juz sie pogubilam Sad bo szczyt owulaji u mnie przepada tak mysle gdzies 14-15 dzien tak Question czy zle licze..pozdrowki Smile
Powrót do góry
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze liczysz Smile
10-11 dc to początek dni płodnych. ale tak jak mówię, czasem jakiś stres czy coś może wydłużyć pierwszą fazę cyklu lub skrócić i już jest inaczej.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha to dobrze myslalam. Ale to zawsze tylko poczatek.. co nie Question bo ostatnio kochalam sie wlasnie 11 dnia cyklu i metoda stosunku przerywanego. Ale moj boy nie skonczyl we mnie i na czas sie wycofal - przynajmniej on tak twierdzi :wink:wiec nie mam raczej powoow do obaw ale ja jak to ja nigdy nie jestem pewna ze np moze cos tam wylecialo szybciej a on np tego nie zauwazyl i takie tam..dlatego wlasnie rzadko stosujemy te metode bo potem mimo iz sie nie ma obaw to wlatuja jakies glupie mysli do glowyy. no ale w koncu to on jest facet i chyba czuje kiedy idzie orgazm nie? A wlasnie ostatnio nasunelo mi sie takie pytanie: Czy facet zawsze czuje ze ten orgazm juz idzie czy nie.. jak myslicie Question Smile
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewela moze nie ryzykuj w 11 dniu co ? Razz zawsze moze cos poleciec... Confused a plemniki sa zdolne przezcy i 72h i wiecej wiec spokojnie by doczekały owulacji Razz. przerywany najlepszy jest w niepłodne- tuz przed okresem (pare) dni. Wgole to nie jest najlepsza metoda,ale tez ja stosuje Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja nie ryzykuje wind_of_hope tylko raz mi sie tak zdarzylo... Embarassed ale mysle ze jesli moje cykle wynosza 28-20 dni to chyba nie mam powodow do obaw? moj boy mowi ze wszystko bylo ok i zdazyl przed czasemm pozdrowki Wink

P.S. Wierze jemu ze nic nie polecialo..i zdazyl ale pewnie teraz bede sie zastanawiac jak to bylo Sad
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 6:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie twierdze ze jestes w ciazy, bron Boze Smile tylko mowie ze w dni płodne to niebezpiecznie stosowac taka metode Wink jesli jest pewien ze wszystko było oki to tak jest Smile tylko mowie na przyszłosc, zeby nie było potem płaczu Razz nie stresuj sie - nie pozwalam Exclamation Razz Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 93, 94, 95, 96, 97  Następny
Strona 94 z 97

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group