Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne----temat specjalny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agula ale co ma tam kisnac?? sperma?? sperma to bardzo dobra "odzywka" dla pochwy wiec tego nie nalezy wyplukiwac w zadnym wypadku...
mysle ze ten bol piersi to jeszcze za wczesnie na jakiekolwiek objawy, a kiedy powinnas dostac okres ?? moze ten bol piersi to zwiastun zblizajacego sie okresu - mialas juz tak kiedys??
a z testem poczekaj jeszcze....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agula22



Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 9:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam dostać okres 28,11, a wcześniej raczej nie odczuwalam bulu piersi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Lis 16, 2007 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agula to nic innego nie pozostaje jak poczekac i zrobic test... ten bol piersi mi sie nie podoba, mozliwe ze organizm zareagowal tak na ciaze lub okres sie zbliza dlatego ten objaw moze byc mylacy, poczekaj i zrob test
powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agula22



Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 10:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzisiaj rano zrobiłam test- wyszedł negatywnie, napisz proszę czy mogę być już spokojna. Przypominam że kochalam się w najbardziej płodne dni, jestem równo 7 dni przed spodziewaną miesiączką, i 7 po stosunku. Czy test pokazał prawdę, czy jeszcze może się to zmienić? Piersi mnie nadal bolą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 11:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agula22, test zrobiony 7 dni od stosunku jest niewiarygodny. poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki i dopiero zrób test. zupełne minimum to jest 9 dni od stosunku.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaja090



Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 12:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm..patrząc n to co tutaj się dzieje popieram tego niby Bonda.ta Magda kręci i kręci..to po co uprawiała seks skoro teraz jęczy Shocked Evil or Very Mad nich się zastanowi czy napewno wybrała odpowiedni czas na współżycie z mężczyzną??? pozdróffka dla J.Bonda Razz Razz Razz


----edited by emilka----
pomijając to, ze nie za bardzo rozumiem wypowiedź, to mam prośbę, żebyś nie wstawiała więcej niż 3ech znaków przestankowych i emotek obok siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mania51



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wITAM ja mam podobny problem z tym wyjątkiem ze stosunek uprawiałam 6 dni przed miesiaczką Którą powinnam dostac już na początku miesiaca.Jednak stało sie inaczej dostałam krwawienie 4 dni przed tym terminem .,Czy jest mozliwe abym _mając miesiączkę_ mogła zajsc w ciąze? Podkreślam że miesiączkę mam zawsze regularna. pROSZE O POMOC Question

---edit by Wind_Of_Hope---
Prosze nie pisac postu pochylona czcionka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 6:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak ostalas okres wczesniej to poprotu twoj cyl sie pzresunol a i tak kochalas sie w niepldone dni wiec nie ma powodo do zmartwien... szybszy okres to nie jest wogole powod do zmartwien bardziej chodzi tu o spoznienia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kingusia7889



Dołączył: 29 Lis 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 4:30 pm    Temat postu: Dni niepłodne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 19 lat i jeszcze nie współzyłam. Bardzo nurtuje mnie jedno pytanie , czy jezeli zdecyduje sie stosunek i bedzie miał on miejce 4 dni po okresie . To czy wtedy beda dni niepłodne ? i czy w zwiazku z tym nie bede musiała martwić czy czasem nie jestem w ciazy. Bardzo prosze o rade

---edit by Wind_Of_Hope---
Temat przenosze w odp. miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 29, 2007 5:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kingusia7889 yyy nie radze kochac sie bez zabezpieczenia.. Rolling Eyes 4 dni po okresie zaczynaja sie dni płodne, owulacja...
Jak długie masz cykle?
napisze Ci jak to jest jesli sie ma 28dniowy cykl:
* dni płodne- 10-18 dzien cyklu
* owulacja- ok.14 dnia cyklu (moze byc wczesniej,lub pozniej, roznie to bywa)
* dni niepłodne - po 18 dniu cyklu az do okresu Smile

---=-=> prościej: dzielisz swoj cykl na 2, np. 28:2 = 14 <- to jest dzien owulacji...odejmujesz 4 od 14 i dodajesz 4, i masz 14-4= 10 , 14+4=18.
granica 10-18 to Twoje dni płodne Smile mam nadzieje ze zrozumiałas Smile pzdr. i zabezpiecz sie jesli masz zamiar kochac sie 4 dni po okresie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97  Następny
Strona 93 z 97

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group