Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne----temat specjalny

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 95, 96, 97  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zwariowana
Gość









PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siemka mam pytanie prosze pomózcie mu...panicznie boje sie tego ze jesli bede brac tabletki to moge zajsc w ciaze..Neutral Jelsi bede brała tabletki antykoncepcyjne dobrze zgodnie z ulotka lub zaleceniem lekarza codziennie o tej samej porze to czy jest mozliwosc ze mozna zajsc w ciaze Neutral .....niekótrzy mówia ze to 100% ochrona i ze jak bede je brac to na bank nie zajde...Czy to prawda>> ?? Czy napewno nie mam czego sie obawiac??
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma 100% metody antykoncepcji

Jezeli sie boisz to poprostu nie uprawiaj seksu. Poczekaj sobie, to wcale nie oznacza braku przyjemności, przyjemność można dawać i brać bez penetracji. Nie jest ona konieczna do szczęścia jak i orgazmu.

Dlaczego chcesz uprawiać seks jeżeli tak panicznie sie boisz. To nie polega na zmuszaniu sie, wiesz czasem należy przystopować i zaśmiać sie głośno z tego co nas otacza, zdaje sobie sprawe że seks jest kreowany za coś obowiazkowego, zarówno przez media jak i przez grupy społeczne (np. rówiesników).

Kompletna bzdura i szaleństwo. Wystarczy przystopować i spojżeć na to z boku.
Spróbuj a sama sie przekonasz co jest tak właściwie kreowane.

Poczytaj sobie chodzby to forum ile tutaj jest histori ludzkich które wcale nie musiał by mieć miejsca.

A gdy będziesz gotowa i bedziesz wiedzieć czego chcesz, wybierz metode antykoncepcji wspólnie z partnerem.

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm bardzo tego chce ale jestem typem osoby, która boi sie kazdego kroku który niesie za soba jakiekolwiek konsekwencje.WIem ze zawsze sie bede bac tego 1 razu ...I jestem juz z moim chłopakiem bardzo długo razem i uwazam ze nadszedł czas...Bo zrobie to z Miłosci do niego...TYlko po prostu jestem osoba, która wmawia sobie wiele rzeczy ..bez potrzeby a potem tylko potrzebuje potwierdzenia od innych czy rzeczywiscie nie ma zadnego ale...tak jak w przypadku tych tabletek...Gdzie zadałam pytanie ...Czy przy ich dobrym stosowaniu mozna zajsc w ciaze?? czy sa wiarygodne ????? I wydaje mi sie ze nadal nie zostałam poinformowana o tym...jesli Mozesz to prosze daj mi ta sadysfakcje, ze jednak mozna tym tabletka zaufac...?? Moze dzieki temu bede pewniejsza...ALe taka juz jestem...czekam na kolejna odpowiedz jesli mozna prosic ... Smile
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myśle żę to da Ci satysfakcjonująco odpowiedz (w razie nie jasności pytaj)

Dla określenia skuteczności metod antykoncepcyjnych w 1932 roku Amerykanin R. Pearl opracował specjalny wskaźnik, który jest do dziś stosowany.
Wskaźnik zawodności Pearl?a (R) określa ile razy doszło do niepożądanej ciąży wśród 100 regularnie współżyjących par, stosujących daną metodę antykoncepcyjną w ciągu roku. A więc wartość 1 oznacza, że przy stosowaniu danej metody antykoncepcyjnej przez rok na 100 kobiet jedna zaszła w ciążę.

Skuteczność różnych metod antkoncepcyjnych
wg. wskaźnika Pearl'a:

bez antykoncepcji 60-80
kalendarzyk małżeński 20-24
metoda termiczna 4-17,3
metoda obserwacji śluzu szyjkowego (Billingsów) 0,9-12
stosunek przerywany 15-28
prezerwatywa 3,9-13,8
błona dopochwowa 2,5-3,5
kapturek naszyjkowy 6-8
metody chemiczne dopochwowe 0,8-8
doustne tabletki jednofazowe 0,0-0,12
doustne tabletki trójfazowe 0,0-0,54
tabletka gestagenna 1-4
progestageny o przedłużonym działaniu 5-6
antykoncepcja postkoitalna 0,4-2,4
IUD 0,2-0,5
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
VP
Gość









PostWysłany: Sro Kwi 05, 2006 10:48 pm    Temat postu: ?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sory ale - przyjemnośc idealna to niestety penetracja. Pozatym bez seksu nie da sie żyć - trzeba by być prawiczkiem/dziewicą do końca życia - bo tko nie spróbuje temu to nic nie przeszkadza. Ja zaczełem uprawiać seks w wieku 21 lat - wczesniej oczywiście masturbacja ale to zupełnie co innego - seks jest seksem - czysta przyjemnośc ... i nikt nie wmówi mi że potrafi bez tego żyć...
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Kwi 06, 2006 7:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety jesteś w błedzie potrzeba seksualna jest potrzebą psychiczna która da sie zniwelować do minimum (w porządanych przypadkach np. śluby czystości - które składa coraz więcej młodych osób; nie porzadanych np. pracocholizm), fizyczna strona sama sie ureguluje.

Drógą sprawą jest czy ktoś chec czy nie. Jak chce to prosze bardzo, ale opisana sytacja wyżej jet kuriozalna!!!

Dziewczyna boi sie o zajście w ciąże i ma uprawiać seks nie bedąc pewna. Więc zapewne będzie kolejną osobą błagającą o kolejną wielka pomyłke czyli ustalenie na forum "czy ja jestem w ciąży??? pomocy!!!".

Nie uważasz że to chore?

Owszem seks jest przyjemnością, jest innym doświadczeniem od masturbacji. Tylko jaki sens ma on w tedy gdy po nim występuje szereg obaw.

Chcial bym przypomnieć że seks zaczyna sie już od samego pomysłu w glowie a kończy sie na wspomnieniach. To nie tylko 1,5 godziny w sypialni.

Jeżeli ktoś uwaza że seks to tylko (przeprasza za określenie) pieprzenie sie, to jest w gruby błędzie i robi krzywde sobie i partnerce/partnerowi.

Widać nie dojżała jeszcze do tej decyzji (i wiek ma mało wspołnego z tym, znajde osoby które mają 17 lat i wiedzą na tyle dużo że są wstanie zabezpieczyć sie oraz tak uprawiać seks aby nie mieć żadnych rosterek potem; znajde osoby 28 letnie które pierwszy raz w życiu są nagie przed osobom inne płuci), niech totalnie nie rezygnuje z przyjemności, przyjemności sprawianej w inny sposób niz penetracja. A gdy będzie już na tyle spokojna i świadoma niech zaczynają Smile

Co do tej przyjemności to też mała pomyłka. Niestety facet jest potrzebny tylko i wyłącznie do doznań emocjonalnych. Wielkość penisa, doświadczenie, mało ważne, niedoświadczona kobieta jest sobie w stanie zrobić lepiej niz niewiadomo jaki macho bez uczuć Wink

Jak dla mnie nie jest to jakaś tragedia, wrecz przeciwnie, nieco budojące iż płeć piękna potrzebuje emocji związanych z nami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
EMKA
Gość









PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 10:24 am    Temat postu: KOCHAM SIE Z CHLOPAKIEM BEZ ZABERSPIECZENIA Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie kocham sie z chłopakiem bez zabespieczenia. Boje sie ze zajde w ciaze . jednak on mnie uspkaja ze nie bede .... Wiem ze mial duzo lasek i ze wie na czym to polega Wink WIem ze kochal sie z dziewczynamibez zabespieczenia i ze zadna jakos nie zawszla z nim . Ale mam 14 i troche a on 21 lat i boje sie On jest opanowany panuje nad swoim wytryskiem ale boje sie ze moze troche mu sie popuscilo jeszcze we mnie i co wtedy ? Moge zajsc ? Jesli troszke we mnie zostanie ?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesteś mlodą osobą, powiedział bym że bardzo młodą.

No niestety nikt Ci nie odpowie na pytania ja działo sie w tedy, bo nikt nie ma tego nagranego na taśmie i nie przewinie tego aby zobaczyć jeszcze raz.

Tak z doświadczenia na forum czuje ze wizyta u lekarza (zanim by nastapiła) przysporzyła by jeszcze więcej stresu. Chodz była by najleprzym rozwiązaniem.

Porozmawiaj z nim, nabierz też wiedzy na temat swojeg oraz jego ciała. Nie musi być to potajemna nauka, z coraz większym strachem. Przeciez jeżęli ona ma wiedze, troszczy sie o Ciebie, napewno pomoże ci sie dowiedzieć o tym wszystkim tyle abyś była spokojniejsza.

Nie oceniam tego co robisz w tym wieku. Nie pytałaś o moje osobiste zdanie, więc zostawie je dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
EMKA
Gość









PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 1:49 pm    Temat postu: UF Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rocznikowo mam 15 lat Wink NAwet teraz mam 14i 6 miesiecy wiec nie jest tak zle . Ale ja go kocham on mnie rozumiemy sie swietnie wiec nie widze problemu choc wiem ze to sie moze wydawac bardzo dziwne Wink
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 3:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie dziwne lecz klasyczne.

"nie jest tak źle" ja bym powiedział że jest tragicznie.

Prawnie to niestety on popełnia przestępstwo.
Po drógie przykro mi ale nie wierze abyście chcieli i oczekiwali tego samego. facet mający lat 21 oczekuje zupełnie czegoś innego niz dziewczynka mająca lat 15.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 95, 96, 97  Następny
Strona 2 z 97

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group