Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dni płodne i niepłodne - temat specjalny (part.3)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 22, 23, 24  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Egii



Dołączył: 28 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 11:04 am    Temat postu: Pomocy, potrzebuję wyjaśnień! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może mi napisać jak odgadnąć, kiedy mam dni płodne, aby w końcu móc doczekać się maleństwa? Mam bardzo nieregularne cykle, najkrótszy 25 dni a najdłuższy 30. Ni jak nie mogę obliczyć owulacji - nawet za pomocą testów owulacyjnych. Czy jest to możliwe, żebym w 3 dniu cyklu miała dzień płodny? (długość ostatniego cyklu miałam 25 dni a miesiąc wcześniej 30) Z testu na owulację wyszło że był to dzień płodny a już 5 dzień cyklu wg testu wyszedł niepłodny - i tak do dziś ( 10 dzień cyklu ). Co mam zrobić, jak to wszystko pojąć i zrozumieć i jak wyliczyć dni płodne? Question [/b]

Przeniosłam do odpowiedniego działu i tematu / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zajrzeć do tematu "Jak wyliczyć dni płodne/niepłodne" w dziale "Metody naturalne".

Do tego co rano o tej samej porze przed wstaniem z łóżka i zawsze w tym samym miejscu mierzyć temperaturę ciała. No i obserwować śluz.

Staraj się pisać w odpowiednich działach i tematach już istniejących jeśli takie istnieją. A dotyczące Twojego problemu znajdują się w dziale "Metody naturalne". Jak przeczytasz tę wiadomość daj znać to przeniosę temat do odp działu i tematu.
Jeśli już zakładasz temat, to nadawaj taki tytuł żeby odzwierciedlał istotę problemu.
Do tego przeczytaj regulamin forum.

_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Egii



Dołączył: 28 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 28, 2009 11:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za wyjaśnienia, o naturalnym planowaniu - wiem - testy owulacyjne to potwierdziły - nawet ten 3 dzień
Poproszę o przeniesienie postu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patychaa



Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kujawsko - pomorskie ;)
PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam mały problem .
kochałam się z moim chłopakiem 4 dni po miesiączce , bez zabezpieczenia . do wytrusku w środku doszło za trzecim razem . dodam jeszcze , że nie mam regularnych miesiączek , ostatnia spóźniała mi się 6 dni ;/ a cykl przeważnie trwa ok 30 dni . możliwe że miałam płodne ?
błagam, pomocy ! Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podaj ile trwał najkrótszy a ile najdłuższy okres z ostatnich 12 miesięcy to będzie można cokolwiek powiedzieć.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patychaa



Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kujawsko - pomorskie ;)
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najdłuższy trwał 8 dni , najkrótszy 4 dni .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mgm



Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 7 podziękowań w 7 postach


PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszce chodziło chyba raczej o długość cykli w ciągu ostatniego roku...

jeśli w cyklu, w którym kochałaś się 4 dni po miesiączce, krwawienie trwało min. 6 dni, to przy cyklach 30-dniowych i krótszych mogłaś mieć wtedy dzień płodny (byłby to 10. dzień cyklu, więc pierwszy dzień płodny)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Sie 31, 2009 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, tak...Chodziło mi o długość cykli... Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patychaa



Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kujawsko - pomorskie ;)
PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Okres trwał 6 dni , a cykl 33 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze masz regularne 33dniowe?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 10 z 24

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group