Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dermokosmetyki

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 8:38 pm    Temat postu: Dermokosmetyki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej Dziewczęta Very Happy Sama nie wiem, czy ten temat był tutaj poruszany, ale chciałabym Was zapytać, co sądzicie o dermokosmetykach? Używałyście, macie jakieś opinie? O skórkę trzeba dbać i myślę, że chyba znalazłam dobry sposób...Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liljana



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z tamtąd
PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dermakosmetyki? Tak, sama stosuje........kosmetyyki sprawdzę, a o Twoim kremie i z tej samej serii Keranorm..slszałam same pozytywne opinie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no bo jak uzyszasz takich dermokosmetyków, to one mają działanie jak leki, dlatego najlepiej jak będziesz je kupowała w aptece. To jest rodzaj lepszych kosmetyków, jak Vichy czy La Roche.....ja tam jestem zadowolona, no z ceny też.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
leila



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 12:08 am    Temat postu: Re: Dermokosmetyki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ClaudiaKn napisał:
chciałabym Was zapytać, co sądzicie o dermokosmetykach? Używałyście, macie jakieś opinie? O skórkę trzeba dbać i myślę, że chyba znalazłam dobry sposób...Smile


Ja uzywam dermokosmetykow. Niestety skore mam naczynkowa i baaardzo wrazliwa. Kazda zmiana pogody to dla mnie katastrofa, ldateog z zalecenia dermatologa dermokosmetyki to dla mnie jedyne wyjscie. Uzywalam wielu, jeden lepiej drugie tak sobie, ale jak narazie bez rewelacji. A Wy czego uzywacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 19, 2009 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja miałam skórę skłonną do atopii i dlatego zalecono mi dermokosmetyki. Jestem jak na razie bardzo zadowolona, bo skóra mnie nie piecze, nie jest ściągnięta ani czerwona. Mam odżwykę do skóry i ciała, nanobase. bardzo polecam. Jest jakości vichy tylko o wiele taniej:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
leila



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 12:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cos kojarze.. ale to taki dermokosmetyk apteczny chyba, no nie? kiedys mialam z tej samej firmy (kiedys yamanouchi, teraz Astellas) taki kremik lipobase. Fajnie nawilzal tylko ta tubka byla taka troche niewygodna. Ale jakby ktos potrzebowal dobrego nawilzenia to polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 01, 2009 7:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do tej pory Nanobase i też Twoj Lipobase, bo to chyba taka sama linia, widziałam w aptece. Mają one działanie lecznicze, więc przy kilkudniowej kuracji, mozesz stosowac jako kosmetyk leczniczy. Dogłębnie nawilżają i pomagają nawet najbardziej odwodnionej skórze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liljana



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z tamtąd
PostWysłany: Pon Maj 04, 2009 5:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najwazniejsze jest, ze potem juz nie musisz uzywac jako srodek leczniczy, ale pielegnacyjny, tak juz profilaktycznie tylko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 04, 2009 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dokładnie. Sama sobie dawkujesz jak często będziesz stosować i jaka dawka nawilżenia jest Ci akurat potrzebna. Kremik ten ma w sobie dużo parafiny, a mimo wszytsko jest o wiele delikatnijeszy niż kąpiele parafinwe u kosmetyczki, bo nie obciąża tak skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Twety



Dołączył: 05 Maj 2009
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Antwerpia
PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 1:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co najwazniejsze nieuczulaja gdyz nie zawieraja konserwantow. Sa cudownym lekarstwem. chronia takze skore przed sloncem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group