Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dermokosmetyki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 09, 2009 11:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie, są to kosmetyki tworzona dla najdelikatniejszego typu cery i nie zawierają żadnych konsertwantów. Głównym składnikiem nanobase jest parafina oraz lipidy, które uwalniają sie stopniowo nawilzając skórę etapami, dlatego efekt jest dłuzszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liljana



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z tamtąd
PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 1:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i wlasnie to jest dla mnie najwazniejsze, bo mam bardzo delikatna skore, ktora reaguje alergia na wiekszosc kosmetykow, a te akurat dobrze znosi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 2:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie taki jest ten Nanobase, ze nawet dla niemowląt się do codziennej pielęgnacji nadaje. Został oparty na działaniu nanoczasteczek, więc działanie jest naprawdę bardzo delikatne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liljana



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z tamtąd
PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlatego wlasnie przerzucilam sie na dermokosmetyki, bo tylko do nich mam pelne zaufanie. Przynajmniej wiem, ze sa tworzone specjalnie do takiej wrazliwej skory jak moja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajną poza tym zaletą jest to, że kosmetyki dla skóry wrażliwej, czy atopowej są dość drogie i ciężko dostępne. tutaj ceny masz umiarkowane. 30zł za 30g nanobase, to dla mnie odpowiednia cena.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liljana



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z tamtąd
PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 12:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam tez skore atopowa i korzystam z tej linii kosmetykow, jestem bardzo zadowolona, masz cos jeszcze godnego polecenia? faktycznie ciezko jest znalezc cos, co by nie podraznilo... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
papaula



Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakichś dwóch miesięcy mam problemy z rogowaceniem naskórka i łuszczeniem. Stosowałam już wiele kremów głęboko nawilżających i dla skóry bardzo suchej, ale dają efekt na krótko no i nie eliminują. Poszłam więc niedawno do apteki i babka poleciła mi kilka rożnych dermo. No i Vichy - standard. Wybrałam, kierując się głównie ceną - nie ukrywam, Keranorm. No i muszę Wam powiedzieć, że widać działania lecznicze. Stosuję od tygodnia i skóra się nie łuszczy. Zobaczymy co będzie dalej! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 18, 2009 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, że powinno być dobrze, bo ja już stosuję od dłuższego czasu i efekty są bardzo dobre. Szczególnie teraz kiedy nakłada się sandałki, to stopy powinny być ładnie wypielęgnowane, więc Keranorm się bardzo przydaje;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dumka



Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 08, 2015 1:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepsze pod względem jakości i ceny są naturalne kosmetyki marki OrganicSeries. Warto udać się do gabinetu kosmetycznego, który pracuje na tej marce i zlecić dobranie odpowiednich do cery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ola89



Dołączył: 24 Mar 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 10:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dermokosmetyki są świetne. Ja mam problem z AZS i nie eksperymentuję z kosmetykami tylko mam swoje ulubione, które dobrze działają na moją skórę. Dermokosmetyki to większe bezpieczeństwo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group