Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dermokosmetyki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 08, 2016 3:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

używam, mam wrażliwą skórę i często mnie kosmetyki uczulają, lubię dermokosmetyki z oeparolu, skład mają fajny, nigdy mnie żaden nie uczulił a działanie też bez zarzutu, skóra jest miękka w dotyku, mniej się przesusza, często też sobie w promocji kupuję w aptece Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 7:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lubię tego typu kosmetyki Są delikatne, nawilżają oraz zauwazyłam u siebie sporą różnicę w stanie mojej skóry. Poza tym wiekszość z nich ma o wiele lepszy skład niż kosmetyki drogeryjne ( oczywiście zawsze warto jest upewnić się czy jest tak naprawdę....).

Polecam w szczególności serie kosmetyków Iwostin. Uzywam ich już od wielu miesięcy KOnkretnie serię Iwostin Purritin z racji tego, że mam skórę mieszaną oraz różnica w jej wyglądzie zdecydowanie na plus.
https://www.iwostin.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bogna1



Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rok temu zaczęłam używać dermokosmetyków i po dość krótkim czasie zauważyłam różnicę. Na początku kupowałam dermokosmetyki dostępne tylkow aptece i polecone przez mojego dermatologa. Teraz stosuje te dostępne w drogerii (http://www.rossmann.pl/produkty/dermokosmetyki,2222) i są równie dobre. Na pewno mogę polecić firmę Mincer i Miya Cosmetics, myWONDERBALM Dla mnie rewelacyjne. Zazwyczaj kupuje kosmetyki gdy są w promocji więc miałam okazję wypróbować kilka firm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
biologiczna



Dołączył: 17 Sty 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 17, 2018 6:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie stosowałam takich kosmetyków, ale właściwie to ja rzadko mam jakieś problemy z cerą. A także mało się maluję. Jedyne co to rano i wieczorem kremy, a drobny makijaż przed jakimś szczególnym wyjściem Smile a i rano ostatnio też nakładam specjalny krem Remescar https://remescar.pl/ , bo niestety ale zaczynają być widoczne u mnie worki pod oczami :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwwa



Dołączył: 11 Maj 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakichś dwóch miesięcy mam problemy z rogowaceniem naskórka i łuszczeniem. Stosowałam już wiele kremów głęboko nawilżających i dla skóry bardzo suchej, ale dają efekt na krótko no i nie eliminują. Poszłam więc niedawno do apteki i babka poleciła mi Cetaphil PS Lipoaktywny. Co prawda stosuję go dopiero kilka dni, ale efekt już jest zadowalający
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group