Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy wydłużanie penisa działa??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Onedrzej



Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 4:07 pm    Temat postu: tabletki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na powiększenie penisa to ja biorę [reklama]. To tabletki o naturalnym składzie, nie są jak inne, które szprycują jakimiś chemikaliami niewiadomego pochodzenia. Niedawno zacząłem w ogóle taką suplementację, więc o efektach nie ma co mówić jak na razie, ale jestem dobrej myśli. Z tego co czytałem w necie, to wielu osobom już pomogły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie w sprawie tabletek na powiększenie penisa. Ile tak naprawdę REALNIE można powiekszyć penisa tabletkami?
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 12:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nikt Ci tutaj nie odpowie konkretnie na to pytanie ponieważ wszystko zależy od tego jakie tabletki bierzesz, przez jaki czas. Czy przyjmujesz regularnie czy nie ( aby był lepszy efekt trzeba na pewno brać je regularnie) oraz jakie są Twoje osobiste skłonności. Sam stosowałem tabletki Penilarge i po 3 miesiącach kuracji zaobserwowałem powiększenie 2 cm w grubości oraz 3 cm na długości. Ponoć teraz jeszcze dostępna jest mocniejsza wersja tabletek Penis Complete. Które mają jeszcze więcej aktywnych składników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie było 3 cm w grubości plus 3 cm na długości. Również penilarge. Tabletki dość drogie ale skuteczne.

Z doświadczenia również, wiem, że nie ma co oszczędzać bo wcześniej kupiłem sobie jakieś tanie tabletki z allegro i g... nie zadziałało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bestmed90



Dołączył: 04 Wrz 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydłużenie penisa może działać, ALE NIGDY NIE TABLETKAMI. One nie mają prawa działać ... Co najwyzej mozecie stosowac takie suplementy jak cytrulina którą sie zazywa np. jako sportowiec bo ona powoduje lepsza pompe mięśniową czyli przepływ krwi do mięśnia, a penis to miesięń- to ni ebedzie super efefkt ale jakiś tam bedzie. Inne metody to np. kwas hialuronowy - polecam poczytać bo to jest nieinwazyjna metoda, brak negatywnych skutów, działa na 100% potwierdzona klinicznie, długotwały efekt - około roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group