Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy wydłużanie penisa działa??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
st_jakub



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko co napisałęś to norma. Nie wiem skąd twierdzisz że to nie jest norma.

13 cm w spoczynku? możę konie tak ale nie ludzie Razz
Jak partnerka nie narzeka to po prostu zakceptować siebie Wink

Odgięcie, zawsze boli i nie na leży odginać go za mocno bo można uszkodzić. (naderwiesz mieśnie).

Co do "luzu" wystarczy aby kobieta z którą jesteś poćwiczyła mieśnie troche Wink albo zmięcie pozycje Wink

Radził bym jednak poczytać albo dowiedzieć sie jak wygląda i zachowuje sie ludzkie ciało, a nie wzorować sie na filmach xxx Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie Wink Juz wiele razy bylo to pisane ale ja powtorze nie wiekosci sie liczy a umiejetnosci .Niestey filmy jak to napisal st_jakub xxx daja falszywe poczucie wielkosci i miary Wink Tam kazdy facet ma przepraszam za okresenie "mega wielkiego" i jest najwspanialszym kochankiem w calym wszechswiecie,trzeba troszke zejsc na ziemi i zaczac wierzyc w swoje mozliwosci a wtedy wielkosc czlonka straci znaczenie i bedzie sie mozna cieszyc ze zblizen z kobieta a nie zamartwiac o swoj interes.Moze troszke odbieglam o tematu ale chcialam wam tu uswiadomic ze naprawde kobiety nie interesje rozmiar .Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nic dodać, nic ująć. Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Damian_G



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 8:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OK, tylko ja nie miałem na myśli spoczynku, niestety. Jak mniemam taraz to trochę zmienia postać rzeczy.

Niby każda kobieta mówi, że nie ma to znaczenia, ale jakoś nie bardzo w to wierzę (w jakimś stopniu na pewno zwracacie na to uwagę).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
st_jakub



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 9:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim samym jak Ty na piersi Wink Oczywiście każda kobieta ma inne, tylko że jak jesteś z kobietą to nie wymieniasz części jej ciała jak tłumika w samochodzie, po prostu akceptujesz taką jaką jest.

Tak samo one robią, no trudno aby podczas zbliżenia nie patrzyły na niego czy też nie dotykały, ale 13 czy 15 cm, nie ma różnicy dla przyjemności.

Jeśli będziesz zabierał sie do tego jak "pies do jeża" no to oczywiste że przyjemność będize średnia, jeśli włożysz w to wszystko dużo uczucia, ciepła, namiętności to będzie chciała sie z Tobą kochać nawet jak byś miał i 9 cm.

Taki naj bardziej obrazowy (może i dziecinny sposób), ale skuteczny, weź linijke i przyłóż te 13 cm swojego ciała, i wyobraź sobie że tobie wchodzi coś takiej wielkości. 13 wcale nie jest takmało jak zobaczysz, a do przyjemności jest potrzebne jakieś 3 tak na prawde Wink no góra 5 Wink

Zamiast zamartwiać sie wielkocią to ja bym już zaczoł kombinować i to ostro jaka jest jej ulubiona fantazja, miejsce, sceneria, klimat, najpierw kolacja, czy może śniadanie dopiero Wink płatki róż i świece czy może wanna albo prysznic, a możę najpierw przejść sie do sklepu z bielizną (dla nie wytrawnych znawców swoich kobiet możę jednak na początek z nią Wink - to też da Ci pogląd co lubi co nie), wino czy może szampan z truskawkami, duża wiązanka kwiatów czy może mały bukiecik polnych kwiatków, a może wycieczka w jakieś "magiczne miejsce" które chciała zwiedizć albo bardzo lubi.
Do tego dużo czułości.

W tedy to nawet jak byś miał i z 8 cm nie będize stanowiło to dla niej żadnego problemu.

Podejżewam że teraz też nie stanowi Wink Bo chce Ciebie a nie wibrator Wink jak by chciała wsadzić sobie coś dużego to zapewniam Cie że znalazła by coś odpowiedniego.
Mały (a własciwie fundamentalny) problem że wibrator nie daje wsparcia, nie tuli, nie szepcze czułych słówek, nie pieści ciała, nie uśmiecha sie, nie je wspólnie posiłków, nie wysłucha ani nie da sie nim opiekować Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Damian_G



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za pocieszenie, ale to głównie chodzi o mój komfort. Ja poprostu sam się źle czuję - w końcu nikt nie lubi być w jakiej kolwiek dziedzinie przeciętny (a nawet mniej). Chyba się zgodzisz ze mną.

Nie chodzi mi o bycie czempionem i mieć jak Murzyni (sorry jeśli kogoś obraziłem), ale dobrze by było mieścić się chociaż w normie (chyba jakieś 15-19cm).

No ale coś, chyba trzeba będzie jakoś żyć i nadrobić ten brak czymś innym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paweł-jakub



Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za tak wiele pozytywnych odpowiedzi, widze że nie tylko ja mam takie problemy niby z małym ptakiem ,ale zrozumiałm chyba ze to nie jest najważniejsze, a to jakiego mam dużego to wiemy tylko ja i moja partnerka i jak ona nie narzeka to musi byś dobrze i z tego trzeba sie cieszyć. Problem to byłby jak bym miał 8 czy 10 cm ale przy tym co mam to wcale nie jest tak źle jak myslałem. Co ma być to będzie i trzeba ciągnąć dalej przed siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gun's garden



Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kolobrzeg
PostWysłany: Sob Gru 27, 2008 8:24 pm    Temat postu: powiekszenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy jest mozliwosc powiekszenia sprzetu kiedys slyszalem o jakis cwiczeniach co o tym myslicie?



temat przeniosłam do innego działu i tematu. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawko



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 12:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

paweł-jakub napisał:
Problem to byłby jak bym miał 8 czy 10 cm


A niby jaki problem? I dla kogo ów problem? I z czego wynikający? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Gru 28, 2008 12:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, jest pare stron o tej tematyce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group