Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy wydłużanie penisa działa??

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paweł-jakub



Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 10:19 pm    Temat postu: Czy wydłużanie penisa działa?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie
Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy czasmi nie mam za małego penisa. Teraz na internecie widziałem już pare tzw. metod wydłużania penisa przez różne ćwiczenia oczywiście bardzo ładnie i dokłądnie opisane w tych metodach. Czy wogóle ktoś próbował już czegoś takiego z was i czy naprawdę to działa? Jest tam pare metod jak wydłużyc swojego przyjaciela o kilka centymetrów, ale nie wiem czy czasami po dłuższym wykonywaniu tych ćwiczeń nie stanie się coś złego z moim penisem tzn. za bardzo rozciągne swój napletek czy coś podobnego. Proszę o jakieś odpowiedzi i podzielenie się swoimi doświadczeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mam penisa, ale z tego co wiem jedyny w miarę skuteczny (choć też jednorazowy) sposób na powiększenie swojego penisa to operacja. A ty się nie zastanawiaj, tylko zapytaj partnerki czy jej dobrze i wszystko będzie jasne. Pamiętaj, tu nie ma norm. Wink Pozdrawiam! Smile
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
st_jakub



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 8:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciało ludzkie ma pewne ograniczenia Wink

A wilkość zwodu ma związek z krążeniem krwi w ciale jamistym (z którego zbudowany jest penis), nie da sie "zrobić" zbyd dużego penisa bo zemdlał byś z niedotlenienia innych częsci organizmu Wink

Zamiast zastanawiać sie czy jest za duży czy za mały zajmij sie kobietą intensywnie i namiętnie, daj jej dużo czułości i pieszczot, przekonasz sie że daje jej to o wiele więcej przyjemności niż "największa pała" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie Smile nie liczy sie wielkosc tylko jakosc Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bvw08



Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 6:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wbrew temu co gadaja akutat jest mozliwośc zmiany rozmiaru penisa bo nie jest to np palec przez odpowiednie ćwiczenia można osiągnąc ciekawe rezultaty Very Happy ale pamietaj że te cwiczenia to dzienna rutyna i mozna dopiero po około miesiącu jakąs poprawe zauważyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
st_jakub



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 26, 2007 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bvw08 napisał:
wbrew temu co gadaja akutat jest mozliwośc zmiany rozmiaru penisa bo nie jest to np palec przez odpowiednie ćwiczenia można osiągnąc ciekawe rezultaty Very Happy ale pamietaj że te cwiczenia to dzienna rutyna i mozna dopiero po około miesiącu jakąs poprawe zauważyć


Podaj biologiczna zaleznosc miedzy danymi cwiczeniami a zwiekszeniem dlugosci czy obwodu???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gallanonim



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 6:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli co te wszystkie preparaty to kicz??? Co z ludźmi którym pomogły?Moim zdaniem jest to możliwe ... Mnie również moj rozmiar nie satysfakcjonuje wystarczająco ... partnerka nigdy nie narzekała ale ja chce mieć większy komfort z tym niż mam sie gimnastykować by go włożyć.NIgdy nie mierzylem swojego rozmiaru... na oko podaje z 13-15 cm .... max Z takim czymś jest trudno swobodnie wkładać... trzeba sie namęczyć a czasami to nudzi i odmawia posłuszeństwa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
st_jakub



Dołączył: 23 Mar 2007
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozmiar można zwiększyć tylko w danym momencie poprzez specialne nakładki, powodują ucisk przez co zmieniszają sie naczynka i krew płynie cieńszym strumieniem za to szybciej, dzieki temu efekt tego jest powiększenie.

Ale nie da sie uzyskać stałego efektu.
Jedynie operacja daje takie możliwości.

We wszystkich innych wypadkach jest to doraźne i nie nalezy tego stosować za długo i za często, aby nie nabawic sie kłopotów z krążeniem.

A wszystkie "cud" preparaty to pic na wode niestety Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gallanonim



Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jednak wyprobuje... potem przekaże swoje odczucia na temat tego...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Damian_G



Dołączył: 05 Lut 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też się chętnie dowiem jak to z tymi ćwiczeniami jest. A może ktoś zna jakiegoś chirurga.

Niestety mam podobny problem (jakieś 13 cm). Irytuje mnie to bardzo bo większość mężczyzn ma tyle (a nawet więcej) w spoczynku. Niby stosunki mam ok (partnerka nie nażeka), ale ja nie zawszę jestem usatysfakcjonowany (może to przez zbyt duży "luz" i zastanawianie czy jeszcze mam prezerwatywę).

Kolejna sprawa to niezwykła sztywność. Praktycznie jest w pionie i jest nie do zagięcia. Jak mniemam jest to dosyć nietypowe. Zbyt mocne odginanie w dół powoduje ból.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group