Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to było poronienie?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

???????? mogl to byc zwykly skrzep, bo brzuch widac dopiero kolo 3-4 miesiaca wiec tym nie mozna sie sugerpwac. Jesli kochalas sie bez zabezpieczenia to nie mozna wykluczyc samoistnego poronienia, radze udac sie do lekarza.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
????????



Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 8:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na skrzep to zbytnio nie wygladalo Sad a niestety mozliwosc zajscia w ciaze byla SadSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 10:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to wybierz sie do ginekologa..niech sprawdzi czy wszystko ok.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
????????



Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jednak wybiore sie do lekarza tylko nie wiem czy to cos da Sad bym musiala badanie zrobic zeby to potwierdzic:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 12:35 pm    Temat postu: Re: Czy to mogło być poronienie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

???????? napisał:
W 3 dniu okresu strasznie bolał mnie brzuch,zwijałam sie z bólu, i zaczeła lecieć ze mnie krew z jakieś 10 minut bez przerwy,było jej dużo , później jak przestała wyleciało coś ze mnie ,wyglądało to jak watróbka w postaci splaszczonego jajeczka wielkości 1,5 cm z krwią, kilka dni wczesniej mój brzuch wyglądał jakbym rzeczywiście była w ciąży :(czy moglo to być poronienie? Zdarzyło mi się to pierwszy raz Pomóżcie

--- Nie zakładaj nowych tematów skoro istnieją pokrewne. Korzystaj z wyszukiwarki bo po to ona jest. REGULAMIN nalezy przeczytać ---tosia81


Przede wszystkim brzuch nie wyglada jak ciążowy tak wcześnie więc najprawdopodobniej była to "opuchlizna " miesiączkowa lub najzwyklejsze wzdęcie. Wiele kobiet podczas okresu odczuwa napięcie brzucha i obserwuję jego powiększenie. To naturalne więc na pewno nie miałaś "ciążowego brzucha".
Jeśli chodzi o to krwawienie to poronienia wykluczyć się nie da ale też nie można powiedzieć ,że właśnie było. Opcje są dwie:
- najnormalniejsze krwawienie które czasami się zdarza może zawierać skrzepy dość duże i nie ma w tym nic złego. Doszukiwanie się w tych skrzepach zarodków itd jest co najmniej dziwne i niestety niekorzystnie wpływa na naszą psychikę.
- ciąża biochemiczna . Czyli zapłodnienie było ale zarodek nie zagnieździła się w macicy i doszło do samoistnego oczyszczenia się macicy.
Niestety czy było to to czy to nie da się odpowiedzieć . Czy lekarz może stwierdzić czy była to ciąża? W tej chwili raczej nie. Można by było zrobić szybko hormon beta hcg który jeszcze powinien coś wykazać ( jeśli była to ciąza)ale nie wiem czy warto.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group