Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to było poronienie?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak mieszkam z rodzicami a to że nie mam wsparcia w chłopaku to zależy kiedy. a tym razem sie zabezpieczaliśmy i to że jestem w ciąży był dla mnie szokiem ale chce mieć dziecko od kiedy tylko straciłam moją córeczke.może dla was to trudne do zrozumienia- niestety nic na to nie poradze. ja pisze tutaj tylko po to żebyście mi pomogli. za godz. ide do lekarza mam nadzieje że bedzie wszystko ok. choć mam złe przeczucie boję sie i to bardzo jak nie pójde do szpitala to dam znać jak ta wizyta u lekarza sie skończyła.a po za tym to, to krwawienie mi sie już skończyło i bóle ustąpiły czyli być może jest już ok. mam taką wielką nadzieje. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłam u lekarza i okazało sie że jestem w 15 tyg. ciąży i z dzidzią jest jak narazie wszystko dobrze :D bardzo sie ciesze. tylko że musze brać tabletki na podtrzymanie ciąży. ale mam nadzieje że bedzie wszystko ok. widziałam dzisiaj moje kochane maleństwo i mi machało rączką jestem bardzo szczęśliwa. a mój narzeczony jak sie dowiedział to sie prawie popłakał ze szczęścia nareszcie doszło do niego że będzie miał dziecko :lol:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gratuluje Exclamation i zycze zdrofka dla Ciebie i dzidzi no i mam nadzieje ze sie wszystko ulozy Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i ja sie przylaczam do gratulacji.dbaj o siebie i o maluszka Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 10:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje wam bardzo.będe dbać o moje maleństwo nie pozwole żeby mu sie coś stało. Może to dziwne bo mam dopiero 18 lat ale bardzo jestem szczęśliwa że jestem w ciąży. pozdrawiam i dziekuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 12:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gratuluje!!! Laughing
zyczez drowka tobie i maluszkowi a w przyszlsoci lekkiego porodu Smile buziaki :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 2:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja rowniez gratuluje to ze masz 18 lat nie ma tu nic do rzeczy jak ja zaszlam w ciaze bylam tylko ciut starsza a tez bylam najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi Very Happy Jeszcze raz wszystkiego naj dla Ciebie i Twojego szczescia ktore nosisz pod serduszkiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 15, 2007 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje wam bardzo. teraz to jedyny problem jak rodzina to przymie. ale najważniejsze żeby maleństwo było zdrobe reszta jak narazie nie jest dla mnie ważna. dziękuje za miłe słowa. fajnie jest sie chwalić że zostanie sie mamą :D bede was informować jak przebiega moja ciąża oby bez żadnych komplikacji. a tak wogóle to mam ochote pójść do mojej byłej doktórki i powiedzieć jej pare słow wczoraj jak lekarzowi o tym powiedziałam to sie za głowe złapał i stwirdził że ta doktórka pomineła się z powołaniem i niechce jej obrażać ale by powiedział coś nie miłego na jej temat bo to ewidętnie widać że jestem w ciążyi dwa tyg. te,mu też napewno było widać!! brak słów do niektórych lekarzy przez jedną można powiedzieć że straciłam dziecko a przez drugą straciłabym następne :?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
melo



Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kasiu czytałam to co pisałaś jak dobrą książke i ciesze się że tak szczęśliwie się skończyła twoja historia moje gratulacje nadałaś swojemu życiu sens choć łatwo nie będzie mam namyśli opieke nad bobaskiem ale to przed tobą powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
????????



Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 06, 2010 7:30 pm    Temat postu: Czy to mogło być poronienie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W 3 dniu okresu strasznie bolał mnie brzuch,zwijałam sie z bólu, i zaczeła lecieć ze mnie krew z jakieś 10 minut bez przerwy,było jej dużo , później jak przestała wyleciało coś ze mnie ,wyglądało to jak watróbka w postaci splaszczonego jajeczka wielkości 1,5 cm z krwią, kilka dni wczesniej mój brzuch wyglądał jakbym rzeczywiście była w ciąży :(czy moglo to być poronienie? Zdarzyło mi się to pierwszy raz Pomóżcie

--- Nie zakładaj nowych tematów skoro istnieją pokrewne. Korzystaj z wyszukiwarki bo po to ona jest. REGULAMIN nalezy przeczytać ---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group