Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy to było poronienie?

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
keaten



Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Piła
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 2:50 pm    Temat postu: Czy to było poronienie? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od niedzieli do poniedzialku lekkie krwawienie w czwartek nagla zmiana mocne krwawienie. Gdy poszlam wymienic podpaske wylecial ze mnie skrzep krwi o wielkosci piesci. W piatek ranoc popwtorzylo sie to samo co w czwartek tylko ze skrzep byl mniejszy nadal krwawie tylko troche slabiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o kurcze taki wielki skrzep? jak piesc? radzilabym jaknajpredzej wybrac sie do lekarza...a byla taka mozliwosc ze moglas byc w ciazy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
keaten



Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Piła
PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak byla by taka mozliwosc ....jesli bylam w ciazy to bylam w pierwszym miesiacu ciazy ....czyli moglobyc to poronienie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak moglo byc to poronienie... szczegolnie ze ten skrzep byl taki duzy... a krwawisz nadal?? jezeli tak to powinnas jak najszybciej udac sie do lekarza Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 9:37 am    Temat postu: czy ja poroniłam?;'( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja historia wyglada tak... byłam u lekarza 2 tyg.temu i powiedział mi że raczej nie jestem w ciąży tylko że ja jestem pwena ze jestem ponieważ już byłam raz w ciąży i czuje poprostu w dole brzucha górke w wielkości pomarańcza i przez ostanie czasy zaczełam krwawić poszłam znowu do lekarza i on stwierdził zebym zrobiła sobie test i poszła na usg tylko że ja dopiero ten test zrobiłam dzisiaj a od wczoraj krwawię i mnie boli mnie w dole brzucha i boję sie że mogłam poronić :cry: a mój problem jeszcze jest taki że nikt nie wie że jestem w ciąży jesdynie mój narzeczony a ja mieszkam jeszcze z rodzicami i mam 18 lat i nie wiem kompletnie co mam robić proszę pomóżcie mi :cry: i chciałam dodać że wsparcia od ojca dziecka zbytnio nie mam i jestem z tym problemem całkowicie sama;'(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 9:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze zmien lekarza??? zasiegnij opinii kogos innego Rolling Eyes
Najlepiej to by było jakbys zrobiła badanie krwi-jest skuteczniejsze i w 100% daje wynik.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 9:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak mam zamiar iść jutro prywatnie do lekarza. tylko czy ja mogłam poronić?? bo bardzo sie boję bo jedno dziecko już straciłam i niechce drugiego bo ja tego nie przeżyje.bo ja wiem że takie objawy jaki ja mam są objawami poronienia :cry: a nie wiem w którym miesiącu jestem ponieważ ide jutro dopiero zapisać sie na usg ponieważ wcześniej nie miałam pieniedzy. powiedzcie co ja mam robić! bo wiem że niby w ciąży mogą występować krwawienia podczas ciąży do 3 miesiąca tylko że ja w ciągu 2 tyg. dostałam takich plamień z 4 razy które trwają ok 2 dni a krew jest raz taka brązowa a raz taka cimno czerwona. tak się boję że poronie :cry:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 2:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze postaraj sie uspokoic..nerwy nie sa wskazane dla kobiet ciezarnych Sad
Mam nadzieje ze bedzie wszystko o.k. A z pojsciem do lekarza nie zwlekaj,trzeba działac poki jescze jest szansa Exclamation 3mam kciuki Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja przepaszam, ze zapytam z innej strony, bo przeczytałam i nie rozumien ...
-masz 18 lat
-mieszkasz z rodzicami
-nie masz wsparcia w chlopaku
-nie masz generalnie rzecz biorac warunkow

a jestes prawdopodobnie w ciazy JUZ 2 raz?

To przypadkiem, wpadki, czy Ty chcesz mniec juz dziecko, bo ja nie rozumiem .... Nie zabezpieczacie sie, idziecie na zywioł, kompletnie nie rozumiem ... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pinia napisał:
ja przepaszam, ze zapytam z innej strony, bo przeczytałam i nie rozumien ...
-masz 18 lat
-mieszkasz z rodzicami
-nie masz wsparcia w chlopaku
-nie masz generalnie rzecz biorac warunkow

a jestes prawdopodobnie w ciazy JUZ 2 raz?

To przypadkiem, wpadki, czy Ty chcesz mniec juz dziecko, bo ja nie rozumiem .... Nie zabezpieczacie sie, idziecie na zywioł, kompletnie nie rozumiem ... Rolling Eyes


niektorych rzeczy nie da sie zrozumiec Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group