Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy można ćwiczyć codziennie

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrr

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Czw Lis 03, 2016 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1 dzień wolnego można zrobić na tydzień Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
witkoo

PostWysłany: Sro Lis 09, 2016 11:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam system ćwiczenia co drugi dzień i niedziela oczywiście wolna. Nie przemęczam się, nie mam zakwasów i już podporządkowałam moje wszystkie obowiązki pod te ćwiczenia Smile
Powrót do góry
Melvit

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 10:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od Twojej obecnej formy oraz planowanej intensywności ćwiczeń. Jeśli chcesz robić krótkie i w miarę lekkie ćwiczenia, to śmiało możesz je wykonywać codziennie i nie wpłynie to negatywnie na Twoje zdrowie. Jeśli jednak chcesz, żeby trening był intensywny, długi i ciężki to wtedy rób sobie 1-2 dni przerwy pomiędzy treningami. Poprawi to Twoją wydolność i zmniejszy szanse na złapanie kontuzji.
Powrót do góry
nutka87

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ćwiczę codziennie.. ale są to mało forsujące ćwiczenia.. I teraz np krócej
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2