Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciąży part.27

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 25, 2010 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poprostu masz wydluzony cykl Smile nie ma w tym nic niepokojacego Smile chyba ze byla niebezpieczna sytuacja w ktorej doszlo do wytrysku w srodku,a Ty mialas dni płodne i owulke. jesli nie to wszystko jest ok. cyklu nie wyregulujesz sama... chyba ze zazywasz tabletki, wtedy pojawi sie rowno co do dnia i godziny Smile Smile. stres, zmiana klimatu, antybiotyki moga opozniac okres.
czekaj cierpliwie. czasem moze sie pojawic bez zadnych oznak Smile dopiero jak wyleje moze zaczac dokuczac brzuch, piersi i zmiana nastroju Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 9:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

teraz to mam inny problem w czwartek robilam test byla tylko jedna kreska caly czas byla jedna do ponad godziny byla jedna . a dzisiaj sa dwie . jedna mocna a druga taka slabiutka . czy to dlatego ze test wysechl czy ze jestem w ciazy ??? czy mam zrobic jeszcze jeden test?? doradzie mi .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

awaria, wiadomo, że test jest nieprawidłowy .. cały dzień leżał ? powtórz test, bo ten na pewno nie jest wiarygodny .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 12:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odczytuję się testy po zrobieniu a nie po całym dniu. Przeczytaj w instrukcji. Po takim czasie już się odczynnik wylał
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no pisze ze odczekac 3 min odczytac wynik . i tak zrobilam byla jedna . a dzisiaj patrze i jest druga taka nie wyrazna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i jak odczytałaś po upływie wskazanego czasu to ten wynik jest prawidłowy. Jedna kreska. Później już nie patrzy się na testy bo zawsze bedą dwie kreski lub całkowicie rozlany barwnik
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szczypior



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, wczoraj pieściliśmy się z moją dziewczyną, mieliśmy na siebie bardzo ochotę, i zaistniała taka sytuacja że raz się w nią wsunąłem (tylko część weszła) penisa (trwało to może sekunde), wiem że penis zanim wszedł ten raz był suchy, nic się z niego nie wydobywało bo do wytrysku było daleko ogólnie to wcale nie było wytrysku bo chcieliśmy się pieścić, trochę myśle o tym teraz, bo okres dostała 9 listopada, trwał ok. 5 dni, a wczoraj mieliśmy 26 listopada, wiem że cykle ma teraz 28,29 dni w ostatnim czasie, czy mogę spać spokojnie??? mam nadzieje że od takiego czegoś nie zachodzi się w ciąże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lis 27, 2010 11:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczypior napisał:
mam nadzieje że od takiego czegoś nie zachodzi się w ciąże.


nie zachodzi . od pocierania, pettingu, dotykania itp. nie ma mowy o zajsciu w ciaze. potrzebny jest wytrysk w srodku, dni płodne i owulka. w Waszym wypadku nie ma szans na zaplodnienie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
slazak



Dołączył: 30 Lis 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 5:12 pm    Temat postu: pomocy ! !:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam 2 dni temu kochałem się z moją dziewczyną PO RAZ PIERWSZY, od wczoraj boli ją brzuch i ma mdłości i sądzi że jest w ciąży. Ja myślę że to wszystko jest spowodowane stresem ponieważ od razu po stosunku wkręciła sobie banie ze wpadliśmy i cały czas się stresuje tym.Chciałbym zauważyć że gumka mi nie pękła a co zwłaszcza nie miałem nawet wytrysku jedynie co to mogło mi zostać trochę płynu przed ejakulacyjnnego przed wytryskiem gdyż chciała założyć nie ta stroną gumkę lecz to wszystko wydaje mi się ze się zmyło bo poprawiałem tam ręką. PROSZĘ o jakąś sensowną wypowiedź ponieważ sam już nie wiem co o tym myśleć Sad

----Nie zakładaj nowych tematów skoro istnieją pokrewne----tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Lis 30, 2010 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

slazak, nie ma żadnej ciąży .. Twoja dziewczyna po prostu panikuje .. nie jest to możliwe, aby dziewczyna miała 2 dni po wszystkim objawy Exclamation objawy ciąży występują min. ok. 4 - 6 tygodnia i to nie zawsze, a nie po 2 dniach .. było zabezpieczenie, wytrysku nie było, więc ? tak nie zachodzi się w ciążę .. potrzebny jest wytrysk w środku w dni płodne (i tak nie zawsze się udaje) .. zobaczysz, że dziewczyna dostanie prędzej czy później okres .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group