Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciąży part.27

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Sie 21, 2010 11:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z mala_mi, są to niby teoretycznie jeszcze dni niepłodne, ale musisz wziąśc pod uwagę nieregularne miesiączki i to, że plemniki mogą przeżyc w Tobie do około 5 dni, czyli podsumowując - mogą doczekac sie Twojej owulacji i wtedy ciążą murowana, ryzyko jednak istnieje, ale aż taką specjalistką nie jestem i Ci nie powiem czy ciąża jest czy jej nie ma.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamila111



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 1:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój cykl trwa 29/30 dni. W lipcu miesiączkę miałam 11 lipca a następną 9 sierpnia i trwała ona 4 dni tak jak i w lipcu. 13 sierpnia doszło między mną a chłopakiem do zbliżenia. Nie uprawialiśmy seksu jako tako. Jestem (lub teraz już nie) dziewicą i bolało mnie po dwóch jak to ująć 'umoczeniach' nawet ćwierć jego penisa nie weszła do środka i skończyliśmy, nawet nie ma mowy o wytrysku, jego czlonek był lekko wilgotny, nawet nie wiem czy to nie czasem od moich 'soków'. Czy możliwe jest abym była w ciąży? Mineło od tego czasu 9 dni i od jakis 3 dni mam ciągnący się biało-przeźroczysty śluz, czy to coś znaczy? Bardzo się boję.

--- Przed napisaniem jakiegokolwiek postu proponuje przeczytać REGULAMIN!!!. Nagminne łamanie zasad panujących na forum bedzie kwitowane ostrzeżeniem a co to oznacza juz sobie doczytaj . Post został skasowany.---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 8:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kamila111 primo w zasadzie nie powinnaś dostać odpowiedzi na swój post bo nie stosujesz się do regulaminu forum.
Po kiego grzyba piszesz te same rzeczy w rożych tematach?! Jeden w zupełności wystarczy Exclamation Tylko robisz syf na forum Confused

po kolei bo tu trzeba przytoczyć podstawy biologii bo jesteś z nich totalnie zielona jak widzę....
- dziewictwo nie ma nic do ciąży, można być dziewicą w ciąży
- nie było w ogóle wytrysku = nie ma ciąży. Fizycznie nie miało cię nawet co zapłodnić.
- Biało / przeźroczysty śluz,... śluz albo jest biały albo przeźroczysty...
Jak byś uważała na lekcjach biologi czy wychowania do życia w rodzinie, to tam mówiono o czymś takim jak dni płodne / dni niepłodne i o śluzie podczas takich dni. Ciągnący się przeźroczysty sluz świadczy że aktualnie masz dni płodne. Masz to co miesiąc tylko wcześniej na to nie zwracałaś uwagi Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamila111



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem, że mam to co miesiąc, wiem, że dziewica tez moze zajsc w ciąze. Wiem o wszystkim co napisałaś, ale jestem tak zestresowana ze chciałam napisac wszystko co do joty co sie stalo i co u siebie zaobserowowałam. Przepraszam, że sprawiłam wrażenie takiej idiotki..Na pewno nie moglo dojsc do zaplodnienia? Na innych forach pisza ze wczesniej zachodzi u mezczyzny kropelkowanie i zaplodnienie JEST mozliwe. Co mam w koncu myslec? Moj sluz juz nie jest taki gęsty i ciągnący, jest plynny i calkowicie przeźroczysty wczoraj był jeszcze z takimi białymi smugami..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli wiesz to po co pytasz?? Przeczytaj o kropelkowaniu a bedziesz wiedziała więcej. Śluz taki jest charakterystyczny dla okresu płodnego przedowulacyjnego i tyle
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JEstem pewna ze nie ma ciazy. Skoro tak panikujesz pomysl czy jestes gotowa na takie kontakty
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zanetka1910



Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie a mianowicie chodzi o to czy moge być w ciąży,.i prosze o konkretne odpowiedzi. Mam regularne miesiaczki zawsze 6 dnia kazdego miesiaca. Natomiast w tym miesiacu dostalam krwawienia 13 dnia. ale nie była to miesiaczka taka jak zawsze. mialam ja 3 dni z tym ze przypominalo raczej plamienie. Kochalismy sie do konca takze mam podejzenia, czy jest mozliwe ze jestem w ciąży? nie mam zadnych objawow ani nic z tych rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zanetka1910 na objawy jest za wczesnie. Zrob test ciazowy najlepiej z krwi BHCG, mozna go zrobic w lab. medycznym, daje 100% pewność czego nie mozna powiedziec o testach z moczu. Jednakże prawdopodobieństwo ciazy jest wysokie skoro mialas plamienia a nie miesiaczke
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zanetka1910



Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za udzielenie informacji...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm czyzby ciaza nie byla tym o czym teraz marzysz?

Nie wiem czy cie to ucieszy czy zmartwi ale mi to wygląda na ciaze... a to co nazywasz miesiączką to było plamienie ciążowe.... zrób test i udaj się do lekarza.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 39, 40, 41  Następny
Strona 2 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group