Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciąży part.27

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lena18



Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 11:14 pm    Temat postu: aa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam problem współzyje ze swoim chlopakiem dosc dlugo i raczej stosujemy stosunek przerywany czasem uzywamy prezerwatywy Sad jak dotad nie spoznial mi sie okres az 4dni zwykle bylo 2 ,3 mam 18lat i powinnam miec regularne wedlug mojego chlopaka nie moge byc w ciazy bo nic tam nie polecialo ..;/bardzo sie boje nawet nigdy nie bylam u ginekologa co mam zrobic test ale do jutra chyba zwariuje

Dodano po 3 minutach:

a dodam ze mam wzdecia nigdy takich nie mialam ale innych objawow ciazy nie mam Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lena18 nic nie poleciało... wystarczy ze wyszedł sekunde za późnoo.. nie musiało nic polecieć... istnieje zjawisko kropelkowania, tuż przed wytryskiem "wystrzelona" zostaje porcja plemników zdolnych do zapłodnienia. Wystarczy że wyszedł na styk, albo zaraz po wyjściu z Ciebie nastapił wytrysk... .

Zajście w ciaże przy tej metodzie jest bardzo łatwe, dlatego jest to tak zawodna metoda. Ponieważ często wydaje sie partnerowi ze zdążył wyjść, a w efekcie porcja "plemników" już robi swoje. Powinnaś liczyć się z zajściem w ciaże stosując taka pseudometodę antykoncepcji.

Niestety musisz poczekac do jutra i zrobic test ... moze lepiej test z krwi? Da 100% pewność?

A moze bralas antybiotyki? Zmianiałas klimat? Podrozowalas? Mialas duzo stresu? To wszystko moze opoznic miesiaczke... ale tak czy siak zrob test... bo niestety nie mozna ciazy wykluczyc, chociaz podejrzewam ze chciałabyś abym napisała "nie ma mozliwosci ciaży" prawda?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lena18



Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 11:27 pm    Temat postu: ehh Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prawda chcialabym Sad..wlasnie w tym misiacu jakos stresow nie mialam jeden ale to po zakonczeniu poprzedniej miesiaczki nie wiem czy sie liczy .. no coz poczekam do jutra nic innego mi nie pozostaje dziekuje bardzo za odpowiedz Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 11:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety, musisz poczekać i zrobić test. Nic innego poradzić teraz nie mogę. Nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem... teraz i tak jest za pozno.

Jesli test wyjdzie negatywny - to wyciagnijcie wnioski
Jesli test wyjdzie pozytywny - pora dorosnać ....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lena18



Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 24, 2010 12:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz racje Exclamation tak czy tak pora dorosnac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SrV



Dołączył: 18 Sty 2010
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, wczoraj z dziewczyna mielismy mala wpadke, tzn zsunale sie przezerwatywa i zostala w srodku. po stosunku wyciagnelismy ja i udalismy sie po escapelle. Po 3 godz dziewczyna ja zazyla. czy jest sie czego obawiac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

SrV
raczej nie . tabletka została bardzo szybko zażyta więc ciąży nie musicie się obawiać.
jednak należy pamiętać, że escapelle ma bardzo dużą dawkę hormonów więc może (ale nie musi) pojawić się plamienie, cykl może się rozregulować itd.
ale w ciąży nie będzie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

SrV - Gosia85 ma rację, nie macie się czego obawiać, bo tabletka była zażyta szybko i na czas Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kobietka 26



Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 5:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochałam się z mężem 5 sierpnia bez zabezpieczenia i wytryskiem na zewnątrz.Wiem że mógł mieć na członku w wydzielinie plemniki ,zanim włożył do środka.Wtedy były niepłodne dni chyba.Okres dostałam w terminie ,czyli 7 sierpnia.Trwał normalnie 5 dni.Ogólnie cykle mam regularne +/- 1 dzień .Tym razem był cykl 28 dniowy.Czy mam pewność że nie jestem w ciąży? no i dostałam od Was odpowiedz że mogę spać spokojnie.
Zaobserwowałam po okresie ,który dostałam 7 sierpnia,że mam oznaki owolucji ,(przynajmniej na to mi wyglądało )-no i moje pytanie jest takie :Czy już naprawdę mogę spać spokojnie i czekać te 1,5 tygodnia na okres w spokoju???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Sie 25, 2010 5:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po okresie zwykel jest owulacja Smile

Spokojnie. Nie w twojej sytuacji nie ma mozliwosci ciazy. Jak cie to gryzie zrob test ale i tak bedzie negawtywny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 3 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group