Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.32

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
teranka



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2016 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I jaki wynik testu ciążowego miałaś? Jeżeli oczywiście mogę zapytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
juliita11



Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 11, 2016 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, a ja nie mam okresu od 2 tygodni, spóźnia mi się, od 4 dni boli mnie brzuch a wczoraj i dzś wymiotowałam, robiłam 2 testy, jeden wczoraj, drugi dziś rano, obydwa wskazują ze nie mam ciąży, a jak czytam [zakaz umieszczana linków] to wszystko wskazuje ze niby jestem... o co może chodzic? jestem po slubie, kochałam się z mezem normalnie, nie zabezpieczamy się, bo chcemy dziecko a tu takie rzeczy, o co może chodzic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anna224



Dołączył: 05 Maj 2016
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Testy typu [zakaz umieszczana linków] to czysta głupota i nie warto nawet za takie się zabierać. Chcesz wiedzieć, czy jesteś w ciąży - test apteki albo ginekolog.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
koko1970



Dołączył: 08 Lip 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 08, 2016 9:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tez uważam, że warto w tak ważnej sprawie zaufać testom aptecznym i potwierdzić sprawę u ginekologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kotka



Dołączył: 22 Wrz 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 05, 2017 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć, mam zagwozdkę odnośnie mojego cyklu i objawów "okresowo-ciążowych". Gdyby któraś z Was mogła pomóc, to było by fantastycznie.
Mam regularne cykle. Ostatni okres 8.07, kolejny powinien przypaść na 3.08. I tak też niby było. Piszę niby, bo jest to jakiś dziwny, inny niż dotychczas. Pierwszego dnia miałam nabrzmiałe krocze, lekki jasny śluz z paseczkami krwi. Drugi dzień bardzo słabe, czerwone krwawienie, bez skrzepów. Dziś mam już obfitsze krwawienie, ale porównując do poprzednich miesiączek dużo mniejsze. Zastanawia mnie skąd taka zmiana? Kilka dni temu wróciłam z wakacji. Może zmiana klimatu, wody, jedzenia? Albo te upały?
Nadmienię, że "okres" (o ile to okres) był też inny niż zwykle, gdyż było mi bardzo duszno, dostałam biegunki i nie miałam apetytu. Piersi nie są nabrzmiałe i mnie nie bolą. Mam jedynie bóle pleców w odcinku lędźwiowym jak podczas każdego okresu. Czytałam, że w pierwszym trymestrze ciąży może pojawić się plamienie i nie wiem czy to nie to.. W dni płodne i zaraz po nich odbywałam stosunki płciowe, więc prawdopodobieństwo zajścia w ciąże jest duże. Jak myślicie, czy ta "skąpość" okresu, spowodowana jest zmianą otoczenia czy może jednak jestem w ciąży?
Po ginekologa zapisałam się na najbliższy wolny termin, ale to dopiero za dwa tygodnie. Czy warto teraz w trakcie okresu/plamienia robić test ciążowy? Czy po prostu sobie wmawiam ciąże, a okres jest mniej obfity?
Proszę o poradę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group