Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.32

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paulka18



Dołączył: 14 Kwi 2012
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje Ci bardzo za tak szybką odpowiedz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Maj 03, 2015 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma za co Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wilcczewskis



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Embarassed Embarassed Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gringo_95



Dołączył: 28 Lip 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam niecałe 21 lat, lubie się zabawic ale zazwyczaj robię to z głową. Jednak ostatnio mnie poniosło i na parkingu jednej z krakowskich dyskotek wylądowałem na tylnym siedzieniu w samochodzie kolegi z przypadkowo spotkaną panną. Najpierw zrobiła mi loda bez wytrysku, następnie założyłem gumkę, dosiadła mnie i gdy czułem że dochodzę wyjąłem i doszedłem poza nią. Później wzięła do buzi na chwilę, a nastepnie ja założyłem drugą gumke. Znowu wzięła na chwile do buzi, a ja jednocześnie zrobiłem jej krótką palcówkę. Nastepnie znowu wszedłem, jak czułem ze dochodzę to wyjąłem i doszedłem poza nią. I teraz pytania:
Jakie jest ryzyko wpadki? Biorąc pod uwage to, że w czasie zmieniania gumek nie myłem rąk i robiłem jej palcówkę ? Palcy raczej spermą nie ubrudziłem, ale pewny nie jestem. Pierwsza gumka na bank nie pękła, szczelnie sie wypełniła. Co do drugiej to nie jestem pewnien, nie była wypełniona tak jak pierwsza, ale wytrysk był mniej obfity.
Laska mi później napisała, że miesiączke miała 8 dni przed stosunkiem, a jej okres trwa 27-28 dni. A śluz płodowy zauważyła dopiero 1,5 dnia po stosunku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Sie 03, 2015 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spokojnie Wink. Raczej nie ma obaw.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lezab



Dołączył: 14 Lis 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 14, 2015 11:49 pm    Temat postu: Zbyt wczesny okres, a ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Próbowałam znaleźć jakiekolwiek informacje o podobnym przypadku, jednak niczego nie znalazłam.
Mam 21 lat, miesiączkuję od 9 lat. Moje cykle trwają od 21-23 dni. Nigdy okres nie zdarzał się wcześniej lub później. Zawsze był regularny.
Odbywałam stosunek z chłopakiem, bez zabezpieczenia, trzy dni po zakończeniu się poprzedniego okresu. Niby wszystko było w porządku, ale nie można mieć nigdy pewności, wiadomo. Ale pierwszy raz zdarzyło się, bym po 18 dniach znów dostała okresu (czyli po piętnastu dniach od stosunku). Miałam przed nim natężone objawy PMS i nie tylko - mogłabym cały dzień przespać, jeść bardzo dużo, cały czas płakać - chociaż u mnie nie jest to normalne, zawsze objawy były lżejsze i ustępowały po okresie. Tymczasem trzy dni po utrzymują się one dalej. Ponadto - do tej pory mam bardziej obrzmiałe ciało. Boję się, że to krwawienie mogło być poronieniem. Czy mam słuszne obawy? A z kolei jeśli nie - to czy mogę być w ciąży?
Z góry dziękuję za odpowiedzi![/quote]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klementyna



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2016 1:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hop hop? Czy ktoś jeszcze bywa na tym, niegdyś tętniącym życiem forum? Poradzić się Was chciałam, dobre dusze! Od ok. dwóch lat mam regularne cykle, 28-29-dniowe. Poza dniami płodnymi z mężem nie zabezpieczamy się, ale nie planowaliśmy jeszcze dziecka. Ostatnio zaczęliśmy bez zabezpieczeń ok. 21 dnia cyklu. 29 dnia cyklu, zamiast okresu, plamię na różowo-pomarańczowo, czasem z czerwonymi drobinkami. Trwa to już czwarty dzień. Nigdy czegoś takiego nie miałam. Z dodatkowych objawów mam tak kilka razy na dzień delikatne skurcze podbrzusza. Możliwe że to ciąża????? Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
teranka



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2016 2:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plamienie tzw. implementacyjne może być objawem ciąży, choć nie występuje u każdej kobiety - podobno w 25% przypadków. U Ciebie może tak właśnie być, że jesteś w ciąży i zamiast miesiączki masz krwawienie implementacyjne. Według mnie w najbliższym czasie powinnaś wykonać test ciążowy. Sprawdź jeszcze czy nie pojawią się u Ciebie też inne wczesne objawy ciąży: https://www.biomedical.pl/ciaza/pierwsze-objawy-ciazy-6258.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klementyna



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 13, 2016 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

teranka, dzięki za szybką odpowiedź! No właśnie inne objawy też występują (zmęczenie, ból piersi, huśtawka nastroju, podwyższona temp.), ale nie wiem na ile są prawdziwe a na ile mogą się brać z mojego panikowania... Kupiłam test, jutro rano będzie chwila prawdy... Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
teranka



Dołączył: 26 Paź 2015
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 14, 2016 12:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że już minął dzień planowanej miesiączki? Wtedy test da miarodajny wynik, najlepiej wykonać go 14 dnia od rzekomego dnia zapłodnienia. Objawy mogą wskazywać na ciążę, ale stres też może tutaj odgrywać rolę. Mi niekiedy okres strasznie się spóźnia z powodu stresu właśnie.

Jeżeli robisz wykresy temperatury i ta temperatura nie spada po dacie planowanej miesiączki to coś może być na rzeczy, zmęczenie, ból piersi, huśtawka nastroju, skurcze też pasują. Ale mimo wszystko zrób test i będziesz miała pewność Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group