Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciąża pozamaciczna

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Moniulka82



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 5:23 pm    Temat postu: Ciąża pozamaciczna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam jestem tu nowa i chyba z tego samego powodu co większość z Was. Pierwszą ciążę pozamaciczną miałam usuniętą w maju zeszłego roku niestety była późno wykryta i pękł mi prawy jajowód w skutek czego musiał zostać usunięty laparoskopowo,więc mam 50% szans na posiadanie bobasa. Niestety sytuacja znowu sie powtórzyła dokładnie 10 marca miałam znowu zabieg usunięcia ciąży pozamacicznej tym razem laparotomię i wiem że moje szanse na normalną ciąże znowu zmalały.Jeśli któraś z Was była w takiej samej sytuacji jak Ja to proszę o odpowiedź jak sobie z Tym radzicie bo Ja już nie mam siły a tak bardzo pragniemy mieć bobaska Sad

---zmieniłam tytuł na bardziej obrazujący problem---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie myślałaś o zabiegu umieszczenia bezpośrednio zapłodnionej komórki w macicy?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moniulka82



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coraz częściej zastanawiam się nad metodą in vitro albo adopcją. Teraz muszę odczekać 2 miesiące i zobaczymy co dalej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochana in vitro to nic złego naprawdę a pozwoli Ci się cieszyć macierzyństwem. Znam wiele par które w ten sposób doczekały się Maleństwa.
Adopcja hmmm nie jestem przeciw absolutnie ale trzeba pamietać ,że psychika to psychika . Czasami ( przeważnie mężczyźni) nie potrafią się otworzyć na taką ewentualność. Pokochać "obce dziecko" to ponad ich siły. NIe mówię,że tak będzie w waszym przypadku ale trzeba mieć też i to na uwadze. Poza tym bardzo długa droga do szczęści...formalności, szkolenia
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moniulka82



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. Tak masz rację z adopcją ale myślę że w Naszym przypadku by tak nie było ponieważ mój mąż sam jest adoptowany i troszkę inaczej do tego podchodzi:) Tylko niestety proces ten trwa okolo 3 lat.Sad Dużo ze sobą rozmawiamy i chcemy jeszcze raz spróbować naturalnie do trzech razy sztuka:) Może tym razem się uda.Dziekuję za słowa wsparcia i otuchy:)Ps. Znasz może dobrą klinikę jeśli chodzi o on vitro??? Very Happy Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No życzę Wam z całego serca aby się udało naturalnie. Klinika nieplodności wykonująca zabiegi in vitro to zależy w jakim mieście
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moniulka82



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój lekarz mówił mi o klinice w Gdańsku In-victa ale w necie mało jest o niej napisane. I nie dziękuję za trzymanie kciuków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja się leczyłam w Szczecinie
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Moniulka82



Dołączył: 18 Mar 2010
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i jak wyniki? I jak długo to trwało?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie leczyłam się 3 cykle u zwykłego ginekologa. Kiedy pojechałam do kliniki na leczenie to odrazu po pierwszym miesiącu zaszłam w ciążę
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group