Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ciąża pozamaciczna

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MISIa05



Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurde minął rok od napisania postu a u nas jak nic tak nic Crying or Very sad
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MISIa, najważniejsze, że już wiesz, że MOŻESZ zajść w ciążę! Inne dziewczyny próbują bezskutecznie i nawet nie wiedzą, czy są zdolne do zajścia, czy nie, a u Ciebie przynajmniej jeden problem do wykluczenia.

Jeśli czas nadal będzie mijał i Fasolki nie będzie, to możesz spytać swojego ginekologa o badanie drożności jajowodu hsg.

Ja też mam za sobą ciążę pozamaciczną. Zastanawia mnie, dlaczego u Ciebie musiało to skończyć się usunięciem jajowodu?.. Mi zrobiono laparoskopię, tylko troszkę nacięto jajowód, lekarze wyciągnęli źle zagnieżdżony zarodeczek i ... było po wszystkim. Rany się zagoiły, nadal mam wszystkie moje kobiece narządy rozrodcze na swoim miejscu. Wyjaśniono Ci, dlaczego Ci wycięli jajowód i jajnik??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MISIa05



Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 13, 2011 6:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za wsparcie. Jajowód wycięli dlatego, że było już za późno jak wykryli ciążę w jajowodzie. Gdy lekarz mnie rozciął, to jajowód pękł, w ostatnim momencie zdążyli, tak tłumaczył lekarz. A szkoda gadać w ogóle, bo tylu lekarzy mnie badało i żaden nie widział ciąży, chcieli mnie wypisać ze szpitala, ale w ten sam dzień po badaniach miałam bóle podbrzusza i wzięli mnie jeszcze raz na badania i wtedy dopiero wykryli tę ciążę. Więc trochę czasu upłynęło...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kornik



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 459

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

Skąd: z pracy
PostWysłany: Czw Kwi 14, 2011 8:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Misiu, wstąp tymczasem kilka tematów wyżej do wątku "chcę być mamą-fasolkowe trudności" - jak się kobieta innej kobiecie wygada, to zawsze łatwiej z nadzieją patrzeć w przyszłość!
no chyba że nie chcesz Wink to nie namawiam! :*
_________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group