Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chory czy Agresywny??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
izka300984



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Sie 14, 2009 10:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio pisałam z nim na gg i wyobaraż sobie nawyzywał mnie od różnych Exclamation Exclamation pisał mi że to co sie z nim dzieje to jest przez nas(rodzine)wszystko a w sumie to nikt z rodziny tej dalszej kontaktu z nim nie miał pisał mi że do pracy nie pójdzie bi nie jest robolem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Sie 15, 2009 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ostatnio pisałam z nim na gg i wyobaraż sobie nawyzywał mnie od różnych

czasem lepiej unikać takich kontaktów i rozmów. ot tak, dla własnej spokojności Smile

izka300984 napisał:
pisał mi że do pracy nie pójdzie bi nie jest robolem

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
to już nie dziwię się czemu wmawia wszystkim, że jest chory. bo chorego przecież nie zmusza się do pracy tylko się mu pomaga.
a co innego jak człowiek powie, że mu się zwyczajnie nie chce robić. wtedy raczej nikt nie użalałby się nad nim, i kasa od mamusi by się skończyła ... ;/

izka300984 napisał:
pisał mi że to co sie z nim dzieje to jest przez nas

typowe wpędzanie was w poczucie winy.
a poczucie winy i pragnienie zadośćuczynienia są ogromnym bodźcem do spełniania żądań manipulanta.
'
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izka300984



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Sie 15, 2009 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

teraz to już na pewno będę unikała kontaktu z nim Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izka300984



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sobotr o 24 przyjechał mój kuzyn do cioci walił jej w okno więc go wpuscili,ciocia mówi że z początku siedział i normalnie rozmawiał a pózniej zaczą kopać jej partnera po żebrach i kręgosłupie wezwała policje dobrze że policja szybko przyjechała bo mówi że inaczej by go zabił tak go mocno kopał a partner ciotki aż narobił w majtki z bólu!!!ja jej mówiłam że bardzo dobrze zrobiła że wezwała policje może w kącu się uspokoi!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 1:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może to jej otworzy oczy .
a czy partner cioci zrobił sobie obdukcję?
kuzyna zatrzymano?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kawuszczyn
Zbanowany


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 75

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SHITOholia
PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

izka300984 napisał:
Witam sprawa w prawdzie nie dotyczy mnie osobiscie tylko mojej ciotki!!Moja ciotka mieszkała ze swoin 26 letnim synem i swoim mężem ale zostawiła męża bo ja bił wyprowadziła sie z synem po jakimś czesie historia zaczeła się powtarzać tylko że teraz syn ją bił zacza brac narkotyki trafił do więzienia z więzienia przenieśli go do szpitala dla pschicznie chorych ale tam stwierdzili że się nie nadaje i spowrotem wrócił do więzienia odsiedział 1,5 w tym czasie ciotka sie rozwiodła.Po jego wyjściu było ok do czasu...!zacza ja zmowu bić wyprowadziła się do innego miacta 34 km od niego ułożyła sobie życie z innym facetem.Sym natomiast w tym czasie przebywał wiele razy w kilku szpitalach psychiatrycznych chodził do lekaża i mówił jakie leki ma mu przepisywać bo te właśnie mu pomagaja twirdził że spać nie może że jest chory....Odnalazł moją ciotke przyjeżdza do niej po pieniądze bo on nie pracuje twierdzi że praca go męczy a on jest przecież psychicznie chory i nie może pracować.Ostatnio połamał swojej matce 5 żeber pobił ja do nieprzytomności jej nowgo faceta też!!On jest bardzo agresywny nie miżna nic mu powiedzieć na przekór w ogóle nie da sie z nim rozmawiać musi być tak jak on chce!!!niewiem jak jej pomóc ona sie go boi!!bardzi prosze o pomoc!!


Widać tu masę błędów i brak trafnej diagnozy!

kawuszczyn a co Twoja wypowiedź wnosi do tematu?Notorycznie łamiesz regulamin.Dostajesz kolejne ostrzeżenie! Następnym razem będzie ban!!! / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izka300984



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sie 27, 2009 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

policja kazała mu opuściić mieszkanie nic mu nie zrobili pojechał do domu a co do partnera to nie zrobił obdukcji

Dodano po 1 minutach:

ale może to go wystraszy i już nie będzie ich nękał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Sie 27, 2009 3:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kawuszczyn weź się pohamuj, co? o ile w ogóle rozumiesz to słowo Rolling Eyes
to forum NIE JEST od diagnozowania. NIE MA czegoś takiego jak diagnoza w internecie!!
jeśli twierdzisz inaczej to gratuluję "inteligencji " Rolling Eyes
co do błędów- to czego się czepiasz? nie każdy jest profesorem J. Miodkiem. Rolling Eyes a Ty nie masz prawa osądzać i oceniać wypowiedzi innych.
jak Cię drażnią błędy to załóż osobne forum z poprawną pisownią... Rolling Eyes

izka300984
kurcze, szkoda, że nie zrobił obdukcji. no, ale to dorosły człowiek i sam za siebie odpowiada.

Cytat:
ale może to go wystraszy i już nie będzie ich nękał

wątpię.
ja bym była bardziej za opcją, że to go rozzuchwali i będzie to robił jeszcze częściej.
bo co z tego, że była policja która kazała mu wyjść z domu jak nie wyciągnęli żadnych konsekwencji i nie wpisali mu tego do akt.
w ten sposób pokazali że : albo nie mogą nic zrobić (w co szczerze wątpię) albo po prostu "nie chcieli się mieszać" ;/

a jak u Ciebie? kuzyn próbował się z Tobą ponownie skontaktować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izka300984



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 9:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak!pisał do mnie już kilka razy na GG dlaczego się nie nie odzywam?czy taka uparta jestem i czy się gniewam na niego ale ja nic mu nie odpisałam.A co do ciotki to zauważyłam że ona sama nie wie czego chce!!po tej awanturze gdy policja go wyprowadziła ona wyszła za nim na dwór i zapytała czy ma papierosy nie miał więc dała mu paczke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Sie 29, 2009 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ona wyszła za nim na dwór i zapytała czy ma papierosy nie miał więc dała mu paczke

Confused Confused
jeśli wcześniej też bywała taka niekonsekwentna to w sumie się nie dziwię, że synek jej teraz wchodzi na głowę ;/

ps. nie daj się kuzynowi sprowokować.
nie warto .
trzymaj się Smile
m.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group