Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chory czy Agresywny??

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
izka300984



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Wrz 30, 2009 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz ja mam problem z kuzynem,ciotka oszukała go że jest w szpitalu w zamościu a on teraz przyjeżdza do mnie juz był 3 tyg po kolei w każdą sobote siedzi długo na razie nic nie robi złego ale boje sie go strasznie dziwnie sie zachowuje nie wim jak sie do mniego odezwać zeby nie wpadł w szał tym bardziej że mój mąż wyjechał za granice,siedzi u mnie w domu do tąd do póki nie powiem ze musze gdzies wyjść i to musze sie ubrac i iść do kogoś żeby się go pozbyć.W poniedziałek ciotka napisała mi sms że był on u swojej siostry i pobił ja i jej teściową teraz tym bardziej sie boje

Dodano po 1 minutach:

ale oczywiście ani jego siostra ana jej teściowa na policje tego nie zgłosiły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 10:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

izka300984 napisał:
ale oczywiście ani jego siostra ana jej teściowa na policje tego nie zgłosiły

Rolling Eyes Shocked Rolling Eyes
hmm.. to w sumie się nie dziwię że on sobie pozwala na coraz więcej.
też bym szalała gdybym widziała, że nie zostaną wyciągnięte wobec mnie żadne konsekwencje.
co do jego wizyt- powiedz mu, że w sobotę Cię nie będzie przez cały dzień. i nie otwieraj jakby przyszedł.
lub poproś sąsiada żeby mu powiedział, że Cię nie będzie przez kilka dni.
nie musisz się z nim spotykać zwłaszcza jeśli się go boisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izka300984



Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 90

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 02, 2009 6:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie wiem że niemusze i nie chce!!ja właśnie nie wiem dokładnie kiedy on się zjawi bo mnie nie uprzedza o swoich wizytach zamykam się na klucz no ale mieszkam w małym drewnianym domku boje sie że przez okno może zobaczyć że jednak jestem a sąsiada nie nam za blisko mieszkam tu od niedawna i nie znam za bardzo ludzi

Dodano po 2 minutach:

mam nadzieje że takiej sytuacji nie będzie ale gdyby robił mi awantury to bez wachania zadzwonie na policje!!szkoda mi ciotki bo powidziała mu że w szpitalu jest i nie wiem co mam zrobić powiedzić mu prawde że jest w domu żeby dał mi spokój czy ją kryć dalej

Dodano po 4 godzinach 38 minutach:

No i wykrakałam był u mnie ale nie wpuściłam go na szczęście mały spał i nie słyszał jak puka bo inaczej by leciał do drzwi a kuzyn by się gapną że jestem w domu.Niewiem z kąd ale się dowiedział że jego mama jest w domu a nie w szpitalu napisała mi że jest u niej teraz ewnie zrobi jej awanture że go oszukała!Ciotka jeżdziła 2 razy do jego kuratora żeby z nim pogadać żeby unieścił go w jakimś szoitalu bo jest agresywny wobec ludzi ale jak twierdzi ani razu jej nie przyją bo nie miał czasu,niewiem czy naprawde była czy tylko tak mówi,jedno jest pewne że jeżeli nic z nim nie zrobi to może on zrobić poważną krzywde komuś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group