Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

chłopiec czy dziewczyna???

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mgiełka



Dołączył: 15 Sty 2007
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 08, 2007 7:36 pm    Temat postu: chłopiec czy dziewczyna??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie
Jestem w 18 tygodniu ciąży. zastanawiam sie kiedy dowiem się czy moje maleństwo to chłopiec czy dziewczynka. Za 3 dni ide na wizyte kontrolną, myślicie że mi wtedy powie jak zrobi USG? Czy to za szybko?? Już tak byśmy chcieli wiedzieć czy bedziemi mieli Wiktorke czy Kubusia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mgiełka płec widac juz ok.20 tygodnia wiec byc moze zobaczycie co tam sie chowa,ale nie wiadomo czy dzidzia da pokazac Wink .Czesto odwraca sie tyłem i czekaj sobie do porodu hehe Wink zycze udanego porodu!
Ps- a jakie masz zachcianki?jesz ostre rzeczy czy bardziej łagodne? Wink podobno jeszcze jakos po pepku poznaje sie i po wygladzie brzucha,ale na ile to prawda to nie wiem Wink pozdroooFKI!!!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Czw Sie 09, 2007 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przewaznie plec mozna poznac po 20 tyg ciazy,ja bylam w 23 tyg jak dowidzielismy sie,ze urodzi nam sie synus i nawet nie ukrywal swojej meskosci przed rodzicami.haha.
A co do zachcianek i ksztaltu brzucha to czasem sie to sprawdza. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majchrzak



Dołączył: 13 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mowi sie ze jak jest kreska na brzuchu to bedzie chlopiec....jak nie ma nic to dziewczynka...no i jak do tej pory zauwazylam na dziewczynke szybciej brzuch wywala i jest okragly a na chlopca rosnie dosc wolno i wywala sam dol:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Wto Mar 11, 2008 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja dopiero w 29 tygodniu dowiedzialam sie ze bedzie dziewczynka, chociaz wy piszecie ze jak sie ma pasek na brzucju to bedzie chlopczyk ... ja mam a powiedzieli mi ze to dziewczynka heh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
renulek000



Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 16, 2008 8:11 pm    Temat postu: Ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem w 26 tygodniu ciąży i niedawno sie dowiedzialam ze wogule bede mama....Na poczatku bylam w szoku bo nic nie bylo widac a tu nagle lekarz mi mowi ze bedziemy miec synka.Jestem taka szcześliwa.Zrobilam USG jak bylam w 23 tygodniu ciąży i jestem juz pewna ze bedzie to zdrowy facet:D Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Pią Kwi 18, 2008 8:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo pozno dowiedzialas sie ze bedziesz miala dzidziusia renulek000 musisz wziasc sie teraz za jedzenie witaminek i kwasu fioliowego zeby twojej kruszynce nie brakowalo czegos. No i gratuluje Smile Smile

Z tymi kreseczkami na brzuchu to chyba sie nie zgadza zawsze
majchrzak, ja mam kreseczke i mowia lekarze (2) ze bedzie dziewczynka Smile mi brzuszek teraz cos urooosl troszkkke hmm dopiero a jestem w 35 tygodniu


----edited by emilka----
nie pisz dwóch postów bezpośrednio pod sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justina1983



Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 1:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w moim przypatku to dopiero w 5 mies dowiedzielismy sie czy to chlopczyk czy dziewczynka ale i tak prawie 1 godz lezalam na usg bo byla tylem obrocona ,az doktor wyslal mnie do baru obok zebym zjadla cos na slodko i pomoglo bo odrazu zaczela sie ruszac.A wiec idac na usg zjedz cos na slodko Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesciej zdazaja sie pomylki ze lekaz widzi dziewczynke a jednak rodzi sie chlopak. Narzady meskie u nie ktorych moga sie schowac i nawet jak lezy dziecko w dobrej pozycji to nie widac.
Natomiast mam dobra kolezanke ktora prawie do konca ciazy nie wiedziala czy to chloak czy dziewczyna bo nonstop sie odwracalo ... Przed narodzinami ( jakos miesiac ) lekaz zobaczyl ze to bedzie chlopak. Urodzila sie dziewczynka Wink

nie ma to jak ludzka ciekawosc Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Sro Cze 04, 2008 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie od poczatku mowili ze dziewczynka ( marzylismy o chlopcu) ale i tak urodzila sie 12 maja dziewczynka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group