Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

chłopiec czy dziewczyna???

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Happy Mummy



Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My z moim facetem w każdych naszych rozmowach mówiliśmy o LILI... Jak się okazało w sierpniu, że jestem w ciąży to ciągle mam dziwne przeczucie, że będzie to chłopiec Very Happy Teraz jestem w 13 tygodniu i czytałam, że płeć dziecka widać już w 12 tygodniu, ale sądzę że to zbyt wcześnie... Wizytę mam 13 października i może coś będę wiedziała... ;]

Ostatnio zmieniony przez Happy Mummy dnia Pią Wrz 26, 2008 11:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Sro Wrz 24, 2008 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

watpie zebys znala juz plec, wszedzie pisza ze mozna tak wczesnie juz wiedziec ale lekarze nigdy nie mowia, ja dowiedzialam sie bardzo pozno chyba w 6 miesiacu dopiero
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agutana2225



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tomaszów Mazowiecki
PostWysłany: Czw Wrz 25, 2008 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja także zastanawiam się ciągle co się urodzi W 21 tygodniu byłam na USG i maluch niechciał pokazać co tam ma.Mam cichą nadzieje że będzie dziewczynka bo w domu mam ośmioletniego chłopaka , ale moje przeczucie mówi mi że to będzie chłopak Tak na marginesie nie mam szalonych zachcianek , jak byłam w ciąży z Patrykiem jadłam na przemian śledzie i czekolade teraz nie mam na to ochoty więc może córcia? Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Czw Wrz 25, 2008 7:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bedeac w ciazy nie mialam zachcianek typu sledzie slodyczne Smile Mialam okropne obrzydzenie do ziemniakow blee wogole nie moglam ich jesc, za to slodyczne oj jadlam jadlam ale niewiem czy to jest zwiazane ze mam teraz dziewczynke Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
edyta76



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing jestem w 20 tygodniu ciazy i 2 dni temu dowiedzielismy sie, ze to dziewczynka!!!
zachcianek nie mialam....moze jeszcze bede je miec.... Very Happy a na slodycze nie moglam patrzec!!!przez pierwsze 3 miesiace na widok czekolady i ciastek bieglam do lazienki i ...........rozumiecie!!! po 3 miesiacu, nudnosci i wymioty przeszly, czuje sie wysmienicie, no ale slodycze jeszcze mnie nie pociagaja.... raczej rzeczy slone....a wiec widzicie....roznie to bywa...a tak powaznie...chlopiec czy dziewczynka ......wystarczy zeby nasze bobaski byly zdrowe!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneta8702



Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: tarnów
PostWysłany: Nie Wrz 28, 2008 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

racja Edyta76 najwazniejsze by dzidzus byl zdrowy, zdarza sie ze usg pokazuje cos innego niz pozniej mamy. moja kolezanka miala miec dziewczynke a urodzil sie chlopczyk Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agutana2225



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tomaszów Mazowiecki
PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 10:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wink Chyba zaczeły mi się zachcianki nie moge obyć się bez czekolady ale tylko nadziewanej truskawkami i kocham małe ponczusie .Jak myślicie to na dziewczynkę ? Nawet ostatnio śni mi się że mam córeczke .USG kolejne mam za miesiąc może wtedy się wreszcie dowiem . To już 26 tydzień mam ogromną chęć wybrać się na zakupy tych wszystkich ślicznych ubranek i niewiem czy w różowym czy niebieskim kolorze ? Rolling Eyes Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marzena_240



Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 11:50 am    Temat postu: określenie płci dziecka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jestem w 16 mtygodniu ciaży. Zaszłam w ciążę w lutym mam skończone 23 i interesuje mnie płeć dziecka dziecko poczęłam w niedziele jem same kwaśne i słone rzeczy mało słodyczy, czy ktos może mi pomóc piszcie[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 7:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To idź na usg...Lekarz Ci wtedy powie... Shocked
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marzena_240 napisał:
interesuje mnie płeć dziecka


Marzena_240 napisał:
dziecko poczęłam w niedziele


Marzena_240 napisał:
jem same kwaśne i słone rzeczy mało słodyczy,

Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
przepraszam, że się tak "rozdziwiłam" ale do teraz nie umiem pojąć jak w XXI wieku nadal można wierzyć w te bzdury ! Shocked
tak w ogóle to co ma piernik do wiatraka?
jak dzień tygodnia, w którym poczęliście dziecko oraz potrawy które jesz mogą wpływać/ świadczyć o płci dziecka??
co to wam wróżka sprawiła dziecko? czy raczej geny ?? Confused Confused


Marzena_240 napisał:
czy ktos może mi pomóc

ginekolog!
choć i on na podstawie tego co napisałaś nie powie Ci kogo urodzisz Laughing
tak w ogóle- chodzisz do lekarza? jesteś pod stałą kontrolą ?
Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group