Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

chłopiec czy dziewczyna???

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 12:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosia pytasz co ma piernik do wiatraka? Mąkę ;P

A na poważnie...

Moja kuzynka tak bardzo chciała mieć córkę, ze wyczyniali cuda...konkretnego dnia o konkretnej godzinie w konkretnej fazie księżyca i pozycji, przez ileś była na jakiejś tam diecie, a w efekcie ma drugiego synka Very Happy

Co Ty na to ? Shocked
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 12:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka napisał:
co ma piernik do wiatraka? Mąkę ;P

Laughing Laughing Laughing
się uśmiałam Smile dzięki- tego tekstu jeszcze nie znałam Very Happy Smile

Cytat:
Moja kuzynka tak bardzo chciała mieć córkę, ze wyczyniali cuda...konkretnego dnia o konkretnej godzinie w konkretnej fazie księżyca i pozycji, przez ileś była na jakiejś tam diecie, a w efekcie ma drugiego synka

Laughing Laughing Laughing
to jest jeszcze lepsze Very Happy
a wiesz- jeden z moich wykładowców, doktor wykładający psychologię rozwojową i osobowości mówił nam właśnie, że fazy księżyca i odpowiednia dieta decydują o tym czy pocznie się dziewczynkę czy chłopca.
mówił też coś o pozycjach ale jak usłyszałam to to już go więcej nie słuchałam Mr. Green Mr. Green

---edit by Wind_of_hope---
prosze pisac max. 3 emotikony obok siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja to Ci się nie dziwię Laughing Też bym nie słuchała...

Swoja drogą...Ciekawe skąd się ludzie pourywali że w takie głupoty wierzą...

Ale z 2 strony będę musiała kiedyś zbadać ruchliwość poszczególnych plemników w poszczególnych fazach księżyca Very Happy Aż mnie to zafascynowało Mr. Green Mr. Green Mr. Green

<hahaha>
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka napisał:
będę musiała kiedyś zbadać ruchliwość poszczególnych plemników w poszczególnych fazach księżyca

to ja poproszę o wyniki tych badań Very Happy bo też jestem ciekawa Mr. Green Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 8:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra a ja znam studentke pielegniarstwa, ktora pisala licencjat o antykoncepcji i... wpadla Wink
i co z tym watkiem zrobic?
przenosze do pokrewnego
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale faktem jest, że plemniki "na chłopca" są ruchliwsze i jest większe prawdopodobieństwo jego zmajstrowania w czasie owulacji a "na dziewczynkę" są wolniejsze i większe jest wtedy prawdopodobieństwo mieć dziewczynkę przed owulacją. niemniej na płeć ma jeszcze wpływ polaryzacja komórki jajowej, więc czasami nawet starania na chłopca i ciąża z dnia owulacji może zaskoczyć dziewczynką Wink ale to jest przebadane a jakies fazy księżyca, czy to że się ma większą ochotę na słone jak się spodziewa chłopca to przesądy i tyle Very Happy
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macedonia



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A my (zwłaszcza mąż) tak bardzo chcieliśmy chłopca, że udało nam się Smile Śliczny malec i w dodatku kropla w kroplę cały tata Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia szulc



Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc wszystkim tydzien temu mialam usg pani doktor powiedziala ze prawdopodobnie dziewczynka jestem w 28 tc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

super Wink Dziewczynki są urocze Wink))Ja się dowiedziałam ,że bedzie dziewczynka już w 20 -tym tygodniu i sprawdziło się Wink). Teraz mam różową królewnę
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
buska3434



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z pięterka:)
PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 8:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja jak tylko zobaczyłam drugą kreskę, to wiedziałam, że będzie chłopiec, no i jest;) Termin mam na 18go września:) Tu by się sprawdziła teoria współżycia w czasie owulacji, bo tak to mniej więcej wypadało.

A jeśli chodzi o zachcianki to faktycznie, pierwsze 4 m-ce tylko słone i kwaśne (zabiłabym za frytki i ogórka), na myśl o kawie czy słodyczach robiło mi się niedobrze:/ a teraz to już na wszystko mam apetyt Razz i przez to 6,5 kg do przodu w ciągu 2 m-cy :S a na początku to wręcz schudłam, choć nie wymiotowałam (miałam tylko mdłości ale za to potrafiły one trwać nawet cały dzień).

Pozdrawiam wszystkie brzuchatki SmileSmileSmile
_________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,ja o Twoje zdrowie najgoręcej proszę.Ja jestem przy Tobie od pierwszego grama,Tyś mój świat cały,a ja...Twoja mama.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group