Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chcę mieć dziecko a mój partner nie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mycha969



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kościan
PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przemyslalam sobie wszytswko i stwierdzilam ze poczekam az nadejdzie taka chwila gdzie moj partner bedzie gotowy do tego by miec ze mna dziecko;] w koncu go kocham i chce byc z nim do konca;]zycia sobie bez niego nie wyobrazam wiec poczekam;] mysle ze to dobra decyzja ze jak bedzie gotowy to sam mi to powie;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 2:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mycha969 bardzo madra decyzja. nie pozalujesz, ze czekalas na niego, uwierz mi, pozniej bedziecie mogli oboje cieszyc sie z tego, ze bedziecie rodzicami. dziciatko na pewno to doceni. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mycha969 a tak swoja droga to jestemy prawie sasiadkami,tez mieszkam w wielkopolsce

Ostatnio zmieniony przez malutka23 dnia Sro Gru 10, 2008 5:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mycha969



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kościan
PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez tak mysle;]bardzo jestem z nim szczesliwa i mam nadzieje ze tak zostanie;] wole poczekac az bedzie gotowy i sam mi powie ze chcialby miec bobaska;] aaa to skad jestes jesli mozna wiedziec?Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

okolice Poznania

Ostatnio zmieniony przez malutka23 dnia Sro Gru 10, 2008 5:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze nie robic offtopiku Smile kto skad jest itp Smile watek tematu jest inny- to prosba od moderatora Razz Smile dziekuje za uwage.


mysza teraz dobrze mowisz ale 1wszy post na to nie wskazywał...nagle oprzytomnialas? Razz wczesniej nie wiedzialas ze go kochasz czy jak! Smile faceta do bycia ojcem nie zmusisz - pamietaj. oni moga poczuc potrzebe nawet w 30 lat... Neutral taki ich zywot.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mycha969



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kościan
PostWysłany: Sob Paź 25, 2008 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiedzmy ze olsnilo mnie;] i teraz tak uwazam jak bede miec bobaska to bedziemy sie oboje jeszcze bardziej cieszyc;] tak uwazam;] na wszystko przyjdzie czas;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Paź 25, 2008 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i tego sie trzymaj :_)
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gargulinka



Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Ełk
PostWysłany: Pią Sty 23, 2009 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzidziuś wszystko zmienia! facet miękną jak widzą takiego słodkiego niemowlaczka;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magdalenaa



Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 29, 2010 11:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja mam podobny problem! Bardzo chcę dziecka od kilku lat, ale sama stwierdziłam, że trzeba poczekać, bo z narzeczonym wynajmowaliśmy mieszkanie. Wspólnie zadecydowaliśmy, że jak kupimy mieszkanie pomyślimy wtedy o dziecku. No i kupiliśmy 1,5 roku temu. Jesteśmy na swoim, stałe prace mamy, kochamy się itp.... ale on dziecka narazie nie chce, a ja bardzo!!! Już od roku zadręczam się codziennie myślami o ciąży. Coraz więcej koleżanek jest w ciąży lub mają już dzieci, a mój narzeczony ciągle mówi nie. Bardzo mnie to boli, bo nie wiem jak mam go przekonać. Ja mam 26 lat, partner 29 lat (no już niedługo 27 i 30 lat) czuje, że czas mi ucieka. Zawsze chciałam szybko założyć rodzinę, ale oczywiście rozsądnie, żebym miała z czego utrzymać dziecko. dodam jeszcze, że jesteśmy 7 lat razem i 6 lat mieszkamy wspólnie.... co zrobić?? proszę o jakąś cenną radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group