Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chcę mieć dziecko a mój partner nie

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mycha969



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kościan
PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 5:32 pm    Temat postu: Chcę mieć dziecko a mój partner nie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NIE WIEM JAK NAMOWIC FACETA DO TEGO BY CHOCIAZBY SKONCZYL WE MNIE;]JESTESMY RAZEM PONAD 3LATA I NIE WIEM CO ROBIC???POMOZCIE



----edited by emilka-----
po pierwsze: nie pisz całych postów wielkimi lietrami
po drugie: temat bardziej należy do problemów z "dogadaniem się" a nie związanych z problemami związanymi z samymi objawami ciąży, więc przeniosłam do innego działu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do tego aby miec dziecko potrzebnych jest dwoje ludzi. Moze Twoj facet nie jest gotowy na to by zostac tata, pomyslalas o tym? To, ze jestescie razem 3 lata nie zobowiazuje nikogo do podjecia odpowiedzialnosci o rodzicielstwie. Nie mozna zmuszac do tego by skonczyl w Tobie. Moze on po prostu boi sie, ze na razie nie poradzi sobie w roli ojca. Przyjdzie odpowiedni czas, dojrzeje do takiej decyzji... Zmusic go nie mozesz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LuizaPatrycja*



Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Elbląg
PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Matulka23 dobrze powiedziane. Nie można kogoś namówić. Dziecko to nie jest zabawka to zywa istota, nie mozna później go wyrzucić jak się znudzi to poważna decyzja trzeba ją podejmować z głową. A jeśli tak bardzo C zależy to porozmawiaj szczerze ze swoim p[artnerem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mycha969



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kościan
PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tzn mojemu partnerowi chodzi o to ze chce miec pieniadze na to by je utrzymac chce miec zrobione mieszkanie i byc po slubie dopiero wtedy moze miec bobaska;/ale on ma 25lat i nie chcialabym zebysmy mieli dziecko jak bedzie mial 30lat;/ dziekuje za porady;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 3:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno nie wiem czego Ty chcesz od tego biednego faceta. Dobrze, ze chociaz on jest odpowiedzialny i dorosly
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tylkoTO



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Dobrej Zabawy
PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chociaż z drogiej strony teraz tylko liczy sie kariera i już mało kto decyduje sie na 3 dzieci a kobiety o dzieciach myślą gdy maja grubo po 30 a wtedy dla co nie których jest już za późno wiec ludzie kopulujcie Very Happy to jest sens życia Very Happy hehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malutka23



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 231

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chyba nie wszystkie kobiety sa takie jak Ty piszesz. Ja za maz wychodzilam gdy mialam 20 lat, pierwsze dziecko urodzilam w wieku 21. To nie byla wpadka tylko swiadoma decyzja, teraz staramy sie o kolejne dziecko, a mam dopiero 23 lata, moj maz tez. Mam wiele kolezanek, moich rowiesnic, ktore maja zalozone rodziny i rezygnuja z wszystkiego dla dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 9:39 pm    Temat postu: Re: CHCIALABYM MIEC DZIECKO Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mycha969 napisał:
NIE WIEM JAK NAMOWIC FACETA DO TEGO BY CHOCIAZBY SKONCZYL WE MNIE;]JESTESMY RAZEM PONAD 3LATA I NIE WIEM CO ROBIC???POMOZCIE


a ja jestem ze swoim prawie 6 lat,i co Ty na to? tutaj staż nie ma nic do rzeczy. facet musi dorosnać.\ja tez chce miec bobaska ale moj luby mysli dokładnie tak samo jak Twoj. w sumie ma racje tylko ze to czekanie i wzbogacanie sie moze doprowadzic do nerwicy. ja sadze ze Twoj men nie dorosł do bycia ojcem. jak to mowia: na wszystko przyjdzie czas.
powodzenia
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tylkoTO



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Dobrej Zabawy
PostWysłany: Czw Paź 23, 2008 11:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

koleżanko wind_of_hope ja uważam ze darzenie do pieniędzy nie jest najważniejsze bo przecież odpowiedz sobie ile kobiet po trzydziestce nie może zajść w ciąże ja mam przykład koleżankę która odstawiła wszystko by tylko zdobywać kolejny awans głupie ale prawdzie bo teraz co druga kobieta jest kobietą aktywną zawodowo i nie chodzi mi o to by darzyć do stereotypu "kury domowej" ale do tego by przeżywać piękne chwile które można przeżyć ze swoim dzieckiem są nie zatopione wiec probujcie wszystkie kobiety tłumaczyć swoim mężczyzną ze dziecko to nie przeszkoda tylko "skarb" ja dziecko nie mam ale to tylko dla tego ze jeszcze nie spotkałem tej jednej swojej księżniczki Very Happy która będzie odpowiednią osoba by wychowywać ze mną "bobaska" chodź już nie mogę doczekać sie spacerów z wózeczkiem a tak wo gule wole być biedny i żyć szczęśliwy w miłości niż bez niej i sam z górka $ ;/

Pozdrawiam wind_of_hope (wiesz 6 lat to sporo zazdroszczęConfused Confused )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TylkoTo Smile dziekuje Wink no sporo.. poł mojego zycia hehe Wink nie zartuje oczywiscie. ja sie zgodze z tym co piszesz jednak moj luby twierdzi ze potrzebna jest kasa zeby móc pomyslec o dziecku.bo z czego bedziemy zyc jak zajde w ciaze? ciagnac od rodzicow całe zycie? to chyba nie na tym polega... Sad wiem napewno ze on nie dojrzał do bycia ojcem... wiadomo jak to faceci,: koledzy, imprezki. mi dawno sie to znudziło. wyjechałabym z nim na wczasy za granice i mi to w zupelnosci wystarczy. Smile musze czekac cierpliwie... moze za rok... oby :]

a Ty jestes młody- jeszcze nie jedna znajdziesz Razz tylko nie zakładaj z gory ze to ta jedyna bo potrzeba duzo czasu by sie o tym przekonac Wink
pzdr
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group