Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak miesiączki + negatywny test !!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 10:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cissoux, uważam tak samo jak dziewczyny, niepotrzebnie faszerujesz się taką dawką hormonów .. kochasz się w dni płodne bez jakiegokolwiek zabezpieczenia, a potem lecisz po tabletkę "po", tak nie można .. najlepiej zainwestujcie w gumki albo jakieś globulki .. i nie dziw się, że krawień nie ma i dziwnie zachowuje się Twój organizm skoro tak się faszerujesz .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To są na pewno efekty tabletki. Zażywanie je w taki sposób w jaki ty to robisz to czysta głupota.Rozumiem przypadek ale nie można stosować tej tabletki jako antykoncepcji . To za mocny środek. Miesza w organizmie jak mało który. Lepiej weź recepte na tabletki antykoncepcyjne i po sprawie
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bluemoon



Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, przepraszam jeśli nie jest adekwatne do tego tematu... Sytuacja moze sie wydawac smieszna ale jednak zawsze sa jakies obawy. W czasie dni plodnych 'zabawialam sie' z chlopakiem. (do stosunku plciowego jako takiego nie doszlo) jednak wiedzac ze plemniki moga sie poruszac, czy mozliwe jest zebym zaszla w ciaze jesli doszlo do wytrysku kiedy piescilam go oralnie, nastepnie calowalismy sie i pozniej on zrobil mi 'minete'? (wybaczcie slownictwo)

Dodano po 2 minutach:

dodam jeszcze, ze okres powinnam dostac mniej wiecej w ciagu tygodnia a juz mam lekkie objawy, takie jak wieksze piersi czy bole podbrzusza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bluemoon w taki sposób nie zajdziesz w ciążę nie wiem jak byś się starała Very Happy ślina nie jest przyjaznym środowiskiem dla plemników. Masz typowe objawy poprzedzające pojawienie się miesiączki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bluemoon



Dołączył: 08 Lip 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ufff. Dzięki wielkie WIKI16 Smile Wiem ze maloprawdopodobne by to bylo, jednak pojawila sie panika, wrecz paranoja, co chyba jest poprostu standardowym u mnie objawem nadchodzacej miesiaczki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bluemoon nie ma sprawy Very Happy każdemu w życiu zdarzają się historie, kiedy nie potrafi się spojrzeć trzeźwo na sytuację, ponieważ człowiek sam w niej uczestniczy i biorą górę emocje (strach, panika, a potem wyolbrzymianie faktów, a w końcu zaczyna widzieć rzeczy, które wcale nie miały miejsca), dlatego warto zapytać, czy porozmawiać z kimś obiektywnym. W Twoim przypadku bezstresowo możesz czekać na miesiączkę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cissoux



Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 3:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

źle mnie zrozumiałyście, dziewczyny. brałam escapelle tylko raz i to nadal są problemy po tej z maja. dwa razy takiego błędu nie popełnię Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cissoux a czy po zażytej tabletce miałaś już okres ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cissoux



Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 09, 2011 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie nie. tygodniowe krwawienie 7 dni po wzięciu esc, ale to nie to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sob Lip 09, 2011 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cissoux "Tabletki po są potężnymi dawkami hormonów, które niestety powodują liczne skutki uboczne w organizmie.

Objawy występujące bardzo często (więcej niż 1 kobieta na 10):

krwawienie niezwiązane z miesiączką (występuje w przeciągu kilku dni od zażycia tabletki),

nudności, bóle podbrzusza,

zmęczenie.

Objawy występujące często (mniej niż jedna kobieta na 10, ale więcej niż na 100):

zawroty głowy,

wrażliwość piersi,

opóźnienie miesiączki o ponad 7 dni,

nieregularne krwawienie lub plamienie,

biegunka, wymioty

Objawy występujące bardzo rzadko:

wysypka, problemy z cerą."

Jedno jest pewne, że widocznie akurat u Ciebie tabletka musiała nieźle namieszać.
Podsumowując: jeśli podczas tego stosunku po którym wzięłać escap. nie doszło do wytrysku w środku, wszystkie testy zrobione zostały prawidłowo w odpowiednim czasie, to ciążę możemy wykluczyć, natomiast niepokojojące jest, że od prawie dwóch miesięcy nie wróciło normalne krwawienie, myślę że bez wizyty u lekarza się nie obędzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 39 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group