Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak miesiączki + negatywny test !!!

Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niusia



Dołączył: 03 Sty 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 1:25 pm    Temat postu: Brak miesiączki + negatywny test !!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy możliwe jest że jestem w ciązy momino że test wykonany po 33 dniach od ostatniej miesiączki tego nie wykazał? mam niektóre objawy ciązy takie jak zmęczenie bolesność ciązy humorzastośc ale mam tez takie o których nigdzie nie wspominają czyli silne bóle podbrzusza chociaż nie jest to ból ciągły raczej przypominający ostre kilku sekundowe skurcze w trakcie okresu nasila sie to zwłaszcza bprzy podnoszeniu cięzkich rzeczy i ogólnie przy jakims nadmiernym wysiłku fizycznym no i oczywiście nie pojawiła się miesiączka często tez oddaje mocz Mam tez podwyższona temperaturę o jakieś 6 -7 kresek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli test nie wykazał ciązy to nie powinno jej być. Być może test był uszkodzony bądz przeterminowany. Na wszeliki wypadek zrób jeszcze jeden. Być może jesteś przeziębiona lub cieprisz na jakieś inne schorzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie jestes w ciazy one nigdy nie zawodza wiem to z doswiadczenia jak bedziesz w ciazy to bedziesz mogla to wykryc nawet przed terminem miesiaczki pomomo tego co pisza w tescie ciaza daje sygnaly znacznie wczesniej
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 9:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Test może sie pomylić Wink najlepiej zrobić drógi Wink Jeśli jednak wykarze brak ciazy, warto udać sie do lekarza, bo jakaś przyczyna napewno jest Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fish
Gość









PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 6:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawda, jezeli tes wykluczyl ciaze, a jednak wystepuja jakies charakterystyczne objawy, to nalezy zrobic drugi. Jezeli drugi test tez nie wykaze ciazy, mozna spac spokojnie. TAkze polecam wizyte u lekarza.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Sty 07, 2006 3:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi musze tak zrobić jeszcze jeden test i wizyta u lekarza
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 8:40 pm    Temat postu: test negatywny a objawy jak w ciąży Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam nieregularny okres,który spóznia mi sie juz jakies 7 dni.Robiłam w tym czasie 2 testy które wyszły negatywnie. Kochałam sie z chłopakiem 2 3 tygodnie temu - tylko raz, ale były to jak przypuszczam dni płodne. Sperma powędrowała na mój brzuch. bola mnie sutki, brzuch - cos mi w nim tak jakby pluskało, chce mi sie wymiotowac i mam gorączke.wiec skoro jest mozliwa ciąza to dlaczego moje 2 testy wyszły negatywnie?? robiłam je po oddaniu pierwszego porannego moczu.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tzn. kochałam sie z nim 3 tygodnie temu - sorki za pomyłe
Powrót do góry
agniese
Gość









PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli masz nieregularna miesiaczke to poczekaj jeszcze kilka dni. niektore z tych objawow moga byc przedmiesiaczkowe, jesli chodzi o temperature i nudnosci to naprawde moga byc wywolane nerwami i tym ze ciagle myslisz o ciazy. poczekaj jeszcze kilka dni jesli miesiaczka nadal sie nie pojawi wybierz sie do lekarza niech cie zbada i znajdzie przyczyne takiego zlego samopoczucia. najwazniejsze zebys sie uspokoila, wtedy rowniez moze ustapia te objawy. powodzenia!
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Wto Lut 07, 2006 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w czwartek mam wizyte u ginekologa. czy jest szansa na to ze moze on stwierdzic ciąże? jesli np. bede juz wiedziec ze jestem w ciąży to czy są metody usuniecia jej w ty stadium poprzez jakies pigułki.......? i czy lkekarz ma do tego prawo?
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 39, 40, 41  Następny
Strona 1 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group