Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak miesiączki + negatywny test !!!

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jagoda34



Dołączył: 25 Cze 2011
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 25, 2011 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mm małe pytanie jesli wypłynie ze mnie orgazm to czy mozliwe ze cos by tam zostało i bym zaszła w ciaze??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Cze 25, 2011 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jagoda34, trochę nie rozumiem Twojego pytania, mogłabyś je troszkę jaśniej napisać ? jaki "orgazm" ma z Ciebie wypłynąć ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Cze 25, 2011 3:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Orgazm nie wypada tylko ewentualne nasienie. Nie to ma nic wspólnego z zajściem w ciąże bo sperma mniej lub bardziej zawsze wypłynie a plemniki które dostaną się do śluzu płodnego przetrwają i tak.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
poompom



Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 4:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem chyba ani pytania ani odpowiedzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ile masz lat?
13?
ze nie rozumiesz..
jesli nie wiesz co to orgazm i on nie wypada to swiadczy tylko o Twojej niedojrzałosci.
radze wstrzymac sie od sexu bo zostaniesz młoda matka szybciej niz myslisz.. Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pablito88



Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
14 czerwca kochaliśmy się z dziewczyną po raz pierwszy. Była prezerwatywa, nie zsunęła się ani nie pękła. Do wytrysku doszło na zewnątrz. Okres miał się pojawić ok.27 czerwca jednak się spóźnia. Wczoraj wieczorem zrobiliśmy test i wynik był negatywny. Jest się czego obawiać? Mam nadzieje ze to tylko przez stres takie opóźnienie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lip 03, 2011 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pablito jesli nie było w srodku wytrysku to i ciazy nie bedzie, bo jak? Smile
spokojnie czekajcie na okres.
test wykonany w dniu spodziewanej miesiaczki jest jak najbardziej wiarygodny Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cissoux



Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 07, 2011 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czekając na @ przeanalizowałam sobie parę rzeczy i chciałam się Was mądrych zapytać, czy to możliwe, mianowicie:

2 tyg temu czułam się jakbym miała owulkę; bolały mnie jajniki, ochota na seks ogromna, śluz jak na dni płodne... Patrząc na moje dotychczasowe cykle, termin też się zgadzał. 2 tyg po domniemanej owulce (czyli teraz) powinnam już mieć okres. Objawy takie jak zawsze, spuchnięte piersi, nawet podbrzusze boli mnie tak, jakbym już była w trakcie @. Ale krwawienia nie ma. A, no i taka sytuacja powtarza się już 2 cykl z rzędu po wzięciu escapelle, co się dzieje? ;o
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 9:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze to efekty działania tej tabletki?
jakbys jej nie brała to bys tego nie odczuwała..
a wogole było sens ja zazywac?
wiesz ze to dawka hormonow ktora potrafi namieszac w organizmie?
i przyjmuje sie ja wyłacznie jesli podczas dni płodnych-owulacji dojdzie do wytrysku w srodku i ciaza nie jest planowana.
w innym wypadku zazywanie jej mija sie z celem.
nie lepiej sie zabezpieczyc i uwazac? niz faszerowac sie esc?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Wind, przecież to nie są cukierki, potrafią poważnie namieszać w gospodarce hormonalnej, potem trzeba czasem długo czekać, aż wszystko się wyreguluje. Poza tym, nie można traktować tego preparatu jako profilaktyki bo nią nie jest i sięgać ot tak sobie, tym bardziej, że nie ma 100% gwarancji, że wzięta nawet bardzo szybko zadziała (przykład forumowiczki, która wzieła tabletkę ok 16 h po i niestety tabletka już nie zadziałała, dziewczyna ma teraz dzidziusia). Zastanawia mnie też fakt, że lekarze (szczególnie chętnie robią to Ci, którzy przyjmują prywatnie) przepisują ją nawet nie przeprowadzając wstępnego wywiadu z pacjentką (odnośnie zasadności jej przepisania, ale też chorób, które posiada pacjentka).

Dodano po 4 minutach:

Niestety mi bardzo dawno też zdarzyło się wziąć, jeszcze był postinor, miałam wyłączone dwa dni z życia. Potem długo,nie mogło się wszystko wyregulować. Nigdy więcej.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 37, 38, 39, 40, 41  Następny
Strona 38 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group