Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bolesne piersi przed i po sexie (cz. 2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 4:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie zapomniałam o Tobie Very Happy Co do pytania,to podczas miesiączki zazwyczaj są dni niepłodne Very Happy Coś czuje jednak,że chcecie juz zostać rodzicami Very Happy Very Happy Very Happy Życze Wam dużo szczęścia i upragnionego dzidziusia Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewka
Gość









PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 11:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej netka włąsnie dzis dostałąm okres i czuje sie okropnie boli mnie brzuch no coz ale tak musi byc tak bardzo chcemy miec dzidziusia ale poczekamy jeszcze pozdrawiam cie apapap
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Maj 18, 2006 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej netka to ja długo sie nei odzywałam wiesz spoznia mi sie okres juz 4 dni zawsze miałam co 28,29 dni a teraz spoznia sie i nie wiem czy isc juz do lekarza czy czekac jeszcze jak myślisz pomóz mi jak bede w ciąży bede sie cieszyc ale ja chce juz wiedziec nie moge juz czekac tryle w nerwach jutro moj ginekolog nie przyjmuje wiec musz chyba czekac do poniedziałku a mam pytanie czy jak sie jest w ciazy to czy jest sluz na poczatku w tych pierwszych dnaich i ja jestem ostatnio zmeczona bardzo nie moge wstawac z łóża tak spac mi sie chce bardzo a piersi nie bolały mnie tak ja zawsze mozna powiedziec ze wcale nie mam pojecia co to za objawy odpisz ok czekma
Powrót do góry
ona25
Gość









PostWysłany: Czw Lip 27, 2006 6:45 pm    Temat postu: bolace i piekace piersi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam pytanie od 3 dni bola mnie i pieka piersi a do miesiaczki jeszcze czas prawie 2 tygodnie nie wiem co sie dzieje prosze o porade
Powrót do góry
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 5:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, na które potrzeba mi opinii doświdczonej kobiety. Bardzo chciałabym zostać mamą, niestety od ponad pół roku mi się to nie udaje. Martwi mnie to, ponieważ raczej nikt w rodzinie nie miał z tym problemów. Natomiast czytając różne fora, coś mi podpowiada że tym razem mogło się udać, a z drugiej strony zastanawia czy wszystko jest w porządku. Otóż od pewnego czasu od owulacji bolą mnie piersi, stają się jakieś wrażliwe i ociężałe, i ciągle czuję swoje podbrzusze. Raz na jakiś czas mam wrażenie jakby mnie ciągnęły jajniki. Oprócz tego nic innego mi nie dolega oprócz ciągłego poddenerwowania i senności. Co o tym myślicie? Martwię się też że może to nie ciąża tylko jakieś inne dolegliwości nieznanej natury. Test zamierzam wykonać za jakieś max półtora tygodnia, ale w sumie boję się wyniku, tego negatywnego...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LolaTusia13



Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 11:54 am    Temat postu: Bolesne piersi przed i po sexie (cz. 2) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Mam problem i chciala bym zebyscie mi jakos pomogli Sad
Kochałam sie z chlopakiem jakis tydzien temu i wczoraj zaczol mnie bolec brzuch i boli az do dzisiaj i od rana zaczelo mnie bolec pod prawa piersia. Czy jest to spowodowane tym ze moge byc w ciazy??? Prosze o odpowiedz:(
POzdrawiam wszystkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bol pod piersia i oznaka ciazy? bzdura ! Smile o wiele za wczsnie jak na objawy ciazy. jak juz to pojawia sie ok. 5-8 tyg. Smile czy podczas stosunku doszlo do wytrysku w srodku? kiedy powinnas miec okres? moze to na @ boli brzuch? bylo zabezpieczenie? napisz cos wiecej,bo jak narazie to za malo inf. podałas Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LolaTusia13



Dołączył: 24 Lut 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 12:17 pm    Temat postu: Bolesne piersi przed i po sexie (cz. 2) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

KOchalismy sie z zabazpieczeniam ale doszedl we mnie. Okres mam miec za ok 2 tygodnie. Wczoraj uprawialismy tez peting i zaraz po nim zaczol mnie bolec brzuch i dzis kuje okolica prawej piersi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sprezyna



Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 257

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

LolaTusia13 uważam że to nie są objawy ciąży, a raczej zdenerwowania. Ja tak miałam jak jednośnie brałam tabletki antykoncepcyjne i paliłam papierosy. Okazało się żo coś tam jest nie tak z naczyniami wieńcowymi i krwionośnymi i przestroga ginekologa: albo pani rzuci palenie, albo tabletki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group