Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bolesne piersi przed i po sexie (cz. 2)

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 2:25 pm    Temat postu: Bolesne piersi przed i po sexie (cz. 2) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

netka dziekuje ci za odpisanie ale mam jeszcze pytanie bo ja powinnam dostać wczoraj albo dzis okres kochalismy sie w poniedziałek juz troszke bolały wiec licze no moze jeszcze 2 dni spoznienia czyli do tego piatku jak nie dostane to zrobie test w piatek lub w sobote jak myslisz czy moge byc w ciąży mimo ze mnie troche bolą?

---- edit by Paweł:
Prosze odpisywać w jednym temacie a nie zakładać nowego tematu - sa kłopoty techniczne z uporzadkowaniem tego.
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie możesz poczekać do miesiączki Very Happy Jeśli kochaliście sie w ten poniedziałek,to powinno być ok.Nie powinnaś być w ciąży.Także głowa do góry!!!I wybierz sie do ginekologa porozmawiać o zabezpieczeniu odpowiednim dla Was.Niech to bedzie przestrogą Very Happy Powodzenia.Pa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 8:53 am    Temat postu: CIĄŻA Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie pisałm wczoraj i nadal nie mam okresu i co teraz chyba powinnam netka zrobic test prawda?
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 9:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Netka chyba cie jeszcze nie ma a ja juz nie moge spać ja nadal nie mam okresu i czuje to ze chyba jestem w ciąży?
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 11:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej zrobiłam test wyszedł negatywny ale i tak zastanawiam sie czy nie zrobiłam go troche za wczesnie i jak nadal nie dostane okresu to zrobie jeszcze raz tes lub pojde do lekarza.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na ulotce dokładnie pisze kiedy najwcześniej można wykonać test i jak go zrobic Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 2:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uspokój sie i roluźnij.Uważam,że nie powinnaś być w ciąży.Test wyszedł negatywny,wiec spokojnie poczekaj do miesiączki.Wybierz sie z chłopakiem do kina,albo na spacer,a może jakaś kolacja w fajnej restauracji?Nie rozmawiajcie na ten temat,bo narazie nie ma się czym przejmować.Nie tak łatwo zajść w ciążę. Możesz poczytać jakie to trudne na [zakaz linkowania na forum] w temacie jak policzyć dni płodne.Właśnie Exclamation możesz od razu wykorzystać zamieszczony tam kalendarzyk i obliczyć swoje Very Happy Aha i nie zapomnij o ginekologu!!!i obowiązkowo o solidnym zabezpieczeniu na przyszłość!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Staram sie nie denerwować ale najgorsze to to ze okres juz powinnam miec a nadal nie mam go miałam zawsze prawie regularnie ewentualnie to 1 dzien szybciej lub 1 dzień pozniej a teraz juz 3 dni spóżnienia i to jest przykre to czekanie bardzo bym sie cieszyła gdybym była w ciąży bo chcielismy miec dziecko ale w sierpniu bierzemy ślub i to wszystko musiałao by być przesunięte do przodu i to jest najgorsze.
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli w sierpniu bierzecie ślub,to naprawde nie musisz sie przejmować.Kochacie się i to jest najważniejsze.Nie opinia innych ludzi,bo domyślam sie,że z tego powodu miałoby być wszystko przesunięte.Ja w grudniu bawiłam się na weselu,a 21 stycznia zostałam ciocią Very Happy Poza tym pamietam jak na moim własnym ślubie wszyscy pytali czy jestem w ciąży,bo teraz nikogo to już nie dziwi.Decyzję podjęliście juz wcześniej i to sie liczy.Życzę Wam szczęścia i zdrowego potomstwa w przyszłości Very Happy ,a jeśli bedzie teraz to tez fajnie.Zapewniam Cię,że wszystko się ułoży.Pozdrowienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziekuje ci za te miłe słowa spokojnie bede oczekiwac okresu jak tylko dostane odezwe sie do ciebie jak dobrze ze jest taka osoba jak ty netka i mozesz pomóc ludziom dziekuje bedziemy w kontakcie papapa
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group