Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bolesne piersi przed i po sexie (cz. 2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dostałam okres jupi!!!111
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pią Sty 27, 2006 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo się cieszę Very Happy Very Happy Very Happy.Życzę Wam szczęścia,chociaz i tak juz je macie Very Happy ,bo macie siebie.Pozdrowienia i powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 9:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej netko chciałabym ci powiedziec ze mimo to ze dostałam okres to juz czułam sie jak przyszła mama nie ukrywam tego ze tak bardzo chcemy miec dzidziusia i mam nadzieje ze po ślubie doczekamy sie tej pieknwj chwili paapaapapozdrawim i całuje odezwe sie jeszcze do ciebie wrazie jakiegos problemu ok papa
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Czw Lut 02, 2006 4:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno doczekacie się niejednego bejbuska Very Happy Pozdrawiam i czekam na jakies wieści od Ciebie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 9:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj netko od tej pory z przyjemnoscia odwiedzam ta strone. i wiesz mam prosbe jakbys mogła podac mi pare namiarów na strony gdzie mozna obliczac dni płodne i niepłodne to była bym wdzieczna !!pozdrawiam i do usłyszenia papapapap
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lut 03, 2006 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://kobieta.interia.pl/rodzina/kalendarz_intymny

Są też inne podane na forum Wink ten byl niedawno dlatego łatwo był mi go odnaleśćWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Lut 22, 2006 1:59 pm    Temat postu: ewcia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej netka to ja znow miesiac i ja znow czekam na okres ktorego nie ma ostatni dostałąm 27 stycznia wiec licze ze na dniach dostane okres bo znow jak co miesia bola mnie piersi ale wiesz co zastanawia mnie to czy gdy bola piers prezd okresem tak jak mnie to brodawki w tym czasie sa ciemniejsze czy ciemniejsze sa tylko wtedy gdy kobieta zachodzi w ciąże zastanawia mnie to powiem ci szczerze bo moje brodawki sa dziwne choc nie moge sobie skojarzyc czy były takie same przed okresem hmm moze mi cos poradzisz bo troche sie martwie znow wiem pamietam co mi radziłaś aby wybrac sie do ginekologa i pomysleć o tabletkach ale ja nie chce brac tabletek bo chcemy miec dziecko po ślubie zaraz wiec boje sie ze jakbym je zaczeła brac teraz pozniej mogły by byc komplikacje wiec poradz mi cos z tymi piersiami?
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć.Myślę,że Twoje piersi są takie same jak zawsze.Ty po prostu w podświadomości chcesz juz być mamą Very Happy Very Happy A jeśli chodzi o tabletki,to rozumiem,że nie chcesz ich brać,ale istnieją przecież inne zabezpieczenia Very Happy Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewka
Gość









PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 10:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jej netka ja wiesz ostatnio miałam dziwnie okres 2 dni normalnie a w 3 dzien nic nie leciało wiec kochałam sie ze swoim ukochanym narzeczonym i nawet nic nie pozostałoa krwi na jego członku myslałąm ze mam krotko teraz okres a na drugi dzien troszke plamiło jeszcze uwazam ze to nic złego prwda tak mi sie wydaje ale mam pytanie w czasie okresu ma sie dni nie płodne chciałąbym sie upewnic bo troche dalismy czadu tej nocy kiedy okres znikł na dzien jakbys mogła mi odpisac to bede wdzieczna pozdrawiam nie moge sie doczekac ślubu aby juz moc miec dzidziusia papapaapapap czekam znak
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sro Mar 08, 2006 11:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej netka nie odpisujesz mi juz od dawna widocznie zapomniałąs o mnie apapap
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group