Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Atopowe zapalenie skóry

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 9:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy przy azs mozna przeprowadzać jakies zabiegi estetyczne?
_________________
http://www.biomedical.pl/forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
remo



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem można, ale nie wszystkie. Myślę, ze wszelkie botoksy nie powinny mieć większego wpływu, natomiast peelingi chyba nie bardzo Może jednak się mylę. Znalazłam taki opis https://www.olej.edu.pl/atopowe-zapalenie-skory/ - piszą, że AZS może zwiększać prawdopodobieństwo infekcji. Zatem nie warto chyba ryzykować. Ostatecznie lekarz powinien zdecydować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 1:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na atopową skórę to mi się sprawdził atoperal, fajy skład dobrze natłuszcza, łatwo się wchłania, przynosi duzą ilgę przy suchosci i swędzeniu, skóra robi się gładsza i bardziej eastyczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 16, 2019 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam w domu atopika, troche tych kosmetyków przerobiliśmy, ale zwsze wracamy w koncu do atoperalu, używam teraz krochmalu do kapieli i emulji do ciała, bo synek znów ma bardziej łuszczącą się skórę, u niego to azs raz sie nasila raz słabnie, ale kosmetyki mam w pogotowiu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 7:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krochmalu? a jakie on ma działanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 07, 2019 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, krochmal, super łagodzi wszelkie podrażnienia skóry, już po jednym użyciu widać różnicę, kupiłam jedno opakowanie z atoperla baby dla mojego synka na azs a drugie siostrze której pociecha miałą problem z odparzeniami od pieluszek i wiem że też super pomógł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneluna



Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 13, 2019 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że atoperal to jeden z lepszych kosmetyków do skóry atopowej nie używałam krochmalu, wystarczyło , że synka wykąpałam w emulsji a potem użyłam emulsji do ciała i żadnych zmian na skórze nie było widać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 7:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ogółem mam bardzo wrażliwą skórę więc używam kosmetyków hipoalergicznych i są doskonałe polecam każdemu kto ma jakieś problemy z cerą bo naprawdę pomagają ja używam m.in Physiogel to żel to twarzy i krem nawilżający w jednym. Nadaje się również do zmywania makijażu jeśli ktoś ma problemy z dobraniem dla siebie mleczka do demakijażu a co do kosmetyków z Iwostinu również słyszałam że są bardzo dobre ale dla osób o bardzo wrażliwej skórze nie polecam bo tylko podrażnia mnie osobiście wszystko po nich piekło. Ale moja siostra ich używa a ma ciemną już karnacje i bardzo sobie je chwali. Niezłe składy ma rownież firma Ava,szkoda tylko,ze nie jest tak dostępna w sklepach stacjonarnych.
Poszukaj tutaj https://darmarsklep.pl/ava
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group