Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Atopowe zapalenie skóry

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Sro Wrz 25, 2013 6:11 pm    Temat postu: Atopowe zapalenie skóry Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ! Po ostatniej wizycie u dermatologa stwierdzono u mnie AZS. Obecnie jestem w trakcie leczenia maścią Protopic. Czy ktoś z Państwa również używał tej maści lub innych ? Czy Państwo równiez zauważyli, iż skóra po posmarowaniu wybiela się ? Proszę o komentarze i własne spostrzeżenia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katte77



Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 28, 2013 10:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja akurat tego specyfiku nie używałam, ale wiem, że maści czasami działają w ten sposób. Jeśli martwisz się tym, że ta maść tak działa to spytaj farmaceutę lub lekarza, czy to jest normalne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pchlina



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 03, 2014 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Protopic nie powinien wybielać, ja nic takiego po stosowaniu nie zauważyłam, ale na zlikwidowanie świądu skóry są rewelacyjne tabletki doustne do ssania strallergium, bardzo skuteczne. Od prawie roku czasu nic się nie dzieje z moją skórą i się nie drapię. Plus oczywiście emolienty i natłuszczanie po prysznicu codziennie! Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kreskakropka



Dołączył: 21 Lip 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 21, 2014 1:46 pm    Temat postu: swędzenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie też pomaga strallergium na świąd. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olgaaa



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 4:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A wiecie czym jest łupież we brwi? Coś tego typu? I jak z tym walczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lis 25, 2014 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a nie jest to kwestią odpowiedniego nawilżenia skóry ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 18, 2015 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy któraś z Was stosowała krem Atoperal?? Słyszałam o nim dobre opinie, czytałam, że w składzie mają olej lniany a on podobno jest bardzo dobry na suchą skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krystyna30



Dołączył: 09 Paź 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja używam atoperalu i polecam. próbowałam również serii dla dzieci (mam małego atopika w domu) i ta również się sprawdziła. skóra jest nawilżona, zmiany skórne szybciej się goją
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Maj 30, 2015 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krystyna których dokładnie produktów z tej serii dla dzieci używasz dla swojego dziecka ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krystyna30



Dołączył: 09 Paź 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 5:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stosuję szamponu i emulsji dla ciała z serii atoperal baby. teraz chciałam wypróbować innych kosmetyków z tej serii Wink. dam znać jak wrażenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group