Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ankiety

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M.......A



Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 21, 2009 5:26 pm    Temat postu: Ankieta anonimowa o nietrzymaniu moczu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem studentką fizjoterapii i piszę pracę na temat nietrzymania moczu. Proszę wszystkie Panie, które borykają się z tym problemem i dysponują chwilką czasu o jej wypełnienie. Po wypełnieniu należy kliknąć ZAPISZ na dole strony.Ankieta jest anonimowa. Będę wdzięczna..... dziękuję

http://bochenek.abydos.pl/ankieta/



-----edited by emilka------
temat przeniosłam do działu hydepark


temat przenosze w odp. miejsce---edit by Wind_of_hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vicky-7



Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 02, 2009 2:00 am    Temat postu: ankieta - dot. osob chorych somatycznie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Jestem na V roku Psychologii i piszę pracę magisterską poświęconą psychologicznym problemom osób chorych somatycznie. Dlatego zwracam się do Was, drogie Panie z prośbą o udział w moim badaniu. Polega ono na wypełnieniu kilku kwestionariuszy.
Jeśli któraś z Pań chciałaby mi pomóc, proszę napisać swojego maila.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam

prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem. temat przenosze w odp. miejsce---edit by Wind_of_hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 10:42 am    Temat postu: Ankieta o seksualności internautów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, wypełnijcie ankietę seksualności Polaków w internecie, opracowaną przez prof. Izdebskiego Smile

http://www.indicator.pl/seksownebadanie.php
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sob Gru 05, 2009 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z nudów wypełniłam Wink
Szkoda, że taka krótka, bo fajne pytania
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tysiaa



Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 23, 2010 9:23 pm    Temat postu: Ankieta nt szkoły rodzenia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo proszę o wypełnienie tej ankiety, dotyczy ona szkoły rodzenia i kobiet które do niej uczęszczały bądź uczęszczają.
Ta ankieta jest w pełni anonimowa, nie zajmuje dużo czasu a mi bardzo się przyda wasza pomoc w pisaniu pracy.
Z góry dziękuję wszystkim za pomoc:))
A oto link
http://www.ankietka.pl/ankieta/36591/szkola-rodzenia-moda-czy-przemyslany-wybor.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sandzia000



Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Lut 20, 2011 2:35 pm    Temat postu: Ciąże mnogie - ANKIETA do magisterki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, piszę prace magisterską o ciążach mnogich, jeżeli któraś z Pań ma więcej niż jedną pociechę, proszę o wypełnienie poniższej ankiety. Staram się obliczyć prawdopodobienstwo wystąpienia ciąży mnogiej, szukam przyczyn występowania, tych nie tylko genetycznych, oraz robię statystykę, bardzo proszę o pomoc, rozesłanie ankiety, cokolwiek. Zbieram ją do kwietnia 2011 roku:) Z góry dziękuję za pomoc:) Pozdrawiam ! ---Wind_of_hope---
link usuwam. tresc niezgodna z regulaminem forum. temat przenosze w odp miejsce.

KYUdQYXVqLXc6MA

gdyby link nie działał --> http://infobot.pl/r/1IX4
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marylkag



Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 21, 2011 2:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. jestem studentka fizjoterapii i pisze wlasnie prace magisterska na temat zapalenia oskrzeli u dzieci , mam ogromna prosbe abypomogli mi panstwo w wypelnieniu ankity. ankieta jest krotka

z gory dziekuje za pomoc, jest ona dla mnie niezwykle wazna

http://www.ankietka.pl/ankieta/54205/fizjoterapia-u-dzieci-z-nawracajacy-zapaleniem-oskrzeli.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martamm0



Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 03, 2011 4:50 pm    Temat postu: gorąca prośba o wypełnienie ankiety o hemodializie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Jestem studentką studiów magisterskich na kierunku Pielegniarstwo, w związku z tym, że piszę pracę na temat wiedzy pacjentów odnośnie powikłań dializoterapii, miałabym do Państwa wielką prośbę, aby poświęcili Państwo kilka chwil na wypełnienie ankiety. Jej wyniki posłużą mi do napisania pracy magisterskiej. Oczywiście jest w pełni anonimowa. Dostępna jest pod adresem:

https://spreadsheets.google.com/viewform?rm=full&formkey=dDZ0eXdES1daMzdrTUJlN0pReDVjbFE6MQ#gid=0

Z góry bardzo dziękuję za poświęcony czas i wypełnienie ankiety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patka1989



Dołączył: 16 Mar 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Mar 21, 2011 10:53 pm    Temat postu: Ankieta na temat portali o tematyce zdrowotnej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

jestem studentką socjologii i piszę pracę na temat portali o tematyce medycznej. W związku z tym zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety na ten temat. Tylko w ten sposób mogę dotrzeć do osób, do których kierowana jest ankieta, czyli osób korzystających z forów i portali o tematyce zdrowotnej.

Ankieta znajduje się pod tym linkiem www.wbadanie.pl/ankieta/231952911/.

Bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Pozdrawiam


temat przenosze w inne miejsce. ---Wind_of_hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patka1989



Dołączył: 16 Mar 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Mar 24, 2011 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile dziękuję wszystkim za wypełnienie ankiety, a tych którzy jeszcze tego nie zrobili proszę o wsparcie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group