Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ankiety

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elusiaz



Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Forum jak na mój gust profesjonalne w każdym calu Wink Jedno tylko mnie razi - ale to już takie "zboczenie" mam - mianowicie ortografia ... no czasem oczka aż bolą,i niestety dotyczy to również moderatorów Wink Wiadomo, nie to jest tu najważniejsze,ale jak oceniamy to oceniamy Wink A poza tym,ja kobita jestem,to się muszę przyczepić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aga_swps



Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 10, 2007 9:44 pm    Temat postu: Badanie stylu - pomoc potrzebna!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

jestem doktorantką SWPS. Kończę właśnie swoją pracę naukową i brakuje mi jeszcze trchę wyników ankiety psychologicznej, na której oparta jest moja praca. Dlatego zdecydowałam się poprosić na forum o pomoc, jeśli masz dosłownie 20 minut - przejdź anonimowe badanie - [link nie działa - usuwam] - dzięki czemu przysłużysz się polskiej nauce Smile i pomożesz mi w ukończeniu studiów Smile)) Wszystkim bardzo bardzo z góry dziękuję.

Parę słów o badaniu: Badanie dotyczy stylów życia ludzi, a więc przeżywanych uczuć oraz zachowań i postaw. Po wypełnieniu ankiety otrzymacie jej wyniki - analizę tego co dzięki badaniu możemy powiedzieć o Twoim stylu życia. Mogę jeszcze dodać, że katedra ufundowała nagrodę, która zostanie rozlosowana po zebraniu wszystkich ankiet.


---edit by Wind_Of_Hope---
YYY kolezanko to nie smietnik a forum medyczne! w zupełnosci wystarczy jeden post ! reszte usuwam! tym samym ostrzegam po raz 1wszy!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 1:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wziołem udział nie wiedzac o nagrodzie nawet
hehe
i oczywosćie wyszedł największy mix jaki mógłWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też wypełniłam i też wyszedł mix Razz
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez ja zrobilam, cos wyszlo ale nie wiem co hehe Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja nie robiłam bo za duzo czytania było Razz Cool . Wole jak jest krotko i na temat Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ej, zrobiłam ten test, jeżeli można to tak nazwać ale zdenerwował mnie koniec - żadnego rozwiązania moich zmagań Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tylko jakis wykres i procenty , ja tez nic konkretnego z tego nie wywnioskowalam Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wyniki takie trochę z dupki Wink
mi tam powychodziły 4 na raz osobowości Twisted Evil
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Paź 08, 2007 11:18 pm    Temat postu: Ankieta - "Antykoncepcja u kobiet w świecie współczesny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiatm!
Tak jak zapowiadalam zamieszczam ankiete Smile
Bede wdzieczna za uzupelnienie - dane potrzebne mi sa do badan w pracy magisterskiej Smile Ankieta jest anonimowa...
zamieszczam dwa linki poniewaz ankieta nie zmiescila mi sie na jednej stornie
oto pierwszy -- >
[link nie działa - usuwam]

a to drugi -- >
[link nie działa - usuwam]

Dziekuje bardzo za rozwiazania Smile Jakby ktos wolal to moge adres stronki przeslac na emaila Smile
Zostanie ona zamknieta 15.10 wiec prosze o szybkie odpowiedzi Smile
Ankiety dotyczy kobiet ale mezczyzni tez moga rozwiazywac jak chca Smile
Pozdarwiam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group