Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ankiety

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 9:30 pm    Temat postu: Jak oceniasz forum? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie, jak wam sie tutaj podoba?

Starając sie stworzyć forum medyczne odpowiedające waszym wymagania i oczekiwanią chcemy poznać waszą opinie, działamy już rok, przez ten czas, grupy docelowe naszych czytelników zmieniały sie, wasze wymagania także.

Dlatego jesteśmy otwarci na wasze propozycje, to jest WASZE forum, dlatego prosimy o oceny i sugestie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alicja_188



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 11:27 pm    Temat postu: Samo ocena:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile ,a wiec ja tu wtrace swoja samo ocenke. Odwiedzałam na necie najprzecudniejsze strony tego typu,niestety nie spotkałam na nich zbyt życzliwych ludzi,także zdarzały sie dość wulgrane komentarze,aż odechciewało się cokolwiek czytać.Także tematy były,bardzo "ubogo" umieszczone,itp...na tej stronce znalazłam się zupełnie przypadkowo,moja pierwsza myśl to"pewnie jest taka jak inne"..myliłam się,znałazłam tutaj odpowiedzi na najgłębiej nurtujące mnie pytania,mogłam się wzorować na pytaniach innych(które były podobne) lub sama uzyskiwałam odpowiedzi Wink .Oki,oki Laughing ..może znalazłoby sie coś na tym forum co by mogło ulec zmianie,narazie tegonie wykryłam.Jak "coś" takiego będzie napisze.Pozdrawiam Wink ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
treeworker
Gość









PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 4:44 pm    Temat postu: samoocena Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesteście profesjonalistami ! Podoba mi się na forum to, ze odpowiedzi są rzeczowe,konkretne i kulturalne.Jestem mile zaskoczona tym,że nikt nie komentuje złośliwie nawet najbardziej kuriozalnych błędów ortograficznych,które w obliczu tylu problemów poruszanych tutaj są nieistotne,ale gdzie indziej chamskie komentarze to noma.Cieszy mnie to,że dzięki forum większość forumowiczów zapewne przestanie mieć opory przed wizytą u lekarza ! Very Happy Laughing
Powrót do góry
amy



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja rowniez przeczytalam cale mnostwo informacji na roznych stronach, ale nigdzie nie znalazlam konkretnych odpowiedzi, wysylalam meile ponoc do specjalistow jednak nie dostalam zadnych odpowiedzi... tutaj, na forum, otrzymalam wszystkie odpowiedzi i informacje o ktore mi chodzilo i to w bardzo szybkim czasie! naprawde jestem pod wrazeniem! mysle ze jednym z najwiekszych plusow tego forum jest wlasnie mozliwosc szybkich odpowiedz i napewno nie tylko ja tak sadze. malutkim minusem jest to ze niektore temaety nie sa zwiazane z postami... a przynajmniej niewiele mowia o tym co jest w postach... ale to juz wina osob ktore dane tematy zakladaja. jednak widze ze staracie sie to zwalczac;) forum naprawde swietne! : Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2 dni temu ankieta została zamknięt trwała ona cały miesiąc, dziękuje wszystkim którzy wzieli w niej udział i ciesze sie że tak dobrze oceniacie to co wszyscy wspólnie staramy sie stworzyć.

Temat pozostaje, nadal można wpisywać swoje uwagi, spostrzeżęnia itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 1:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moje spostrzeżenia :

pozytywy : - przejżyste
- szybkie odpowiedzi
- przyjazne nastawienie

Negatyw : - zastanawia mnie odpowiedź osoby często spoza fachu - napewno bedzie tak i tak.

Skoro dana osoba nie zna sie na tym fachowo - to uprzejmie prosze o pisanie "uważam","prawdopodobnie","może","wydaje mi sie"

pełną ocene i odpowiedź może dać tylko osoba w tym szkolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Agusia przypominam ci jak wyglada stpoka ponizej. Forum nie ma charakteru konsultacyjnego. Wymieniamy sie tu pogladami i doswiadczeniami. To nie jest kacik porad. Ktos moze byc przekonany ze cos wie bo przezyl podobna sytuacje. Nie trzeba miec tytulu naukowego zeby byc czegos pewnym. Mozesz sie z kims nie zgadzac mozesz polemizowac ale nie mozesz miec pewnosci ze to ty wlasnie masz racje. Mozesz co najwyzej wytlumaczyc komus swoj punkt widzenia. I nie ma sensu oceniac kogos po tym czy napisal "byc moze" czy nie napisal. Byc moze wlasnie teraz akurat o tym nie pamietal.
A nawiasem mowiac to swiat bylby piekniejszy gdyby wlasnie specjalisci czesciej uzywali takich slow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jednakże jezeli nawet ktoś coś podobnego przeżył to nie ma pewności ze jest to to samo - dlatego powinno używać sie takich sformłowań - inaczej ktoś może całkowicie zawierzyć takiej odpowiedzi a potem mieć ale - bo okazało sie ze to coś innego.

Chodzi mi tutaj o należytą formę - ja nigdy nie mowie - przy niejasnych sytuacjach - na 100% ,jestem pewna - co innego po wiekszei ilosci informacji i podstawie naukowej - wtedy mozna sie połasić na pewna odpowiedź. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czemu nie moge głosować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 8:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo ankieta trwała miesiąc i jest już zakmniętak, teraz można tylko golądać jej wyniki Smile oraz pisać posty. Ankieta trwała tylko miesiąc aby była wiarygodna w czasie Smile - coś ala sondarze, one też są robione w określonym czasie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> O portalu i forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group