Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Alergia na roztocza - skuteczny spray

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiek55



Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 18, 2013 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przez wiele lat także męczyłem się z alergią na roztocza, starałem się utrzymywać w kompletnej czystości mieszkanie lecz to na niewiele się zdawało ponieważ gdy gdzieś wyjeżdzalem od razu pojawiał się katar i łzawienie oczu. w końcu znalazłem gabinet alergikus gdzie wykonałem testy alergiczne gdzie potwierdziło sie moje uczulenie na roztocza i następnie postanowiłem się odczulić, efekty były fantastyczne już po trzech tygodniach objawy zniknęły i dziś mogę się cieszyć zdrowie, wreszcie budzę się bez kaszlu rano, naprawdę polecam !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zielona90



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 1:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na stronie https://www.emop.pl/ znajdziesz specjalistyczne środki czystości. Rozejrzyj się u nich, może akurat tam coś dla siebie znajdziesz? To specjalistyczny sklep więc jest duża na to szansa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W przypadku alergii na roztocza nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez oczyszczacza powietrza w domu. Nawet gdybyśmy sprzątały co chwilę nie poradzimy sobie z kurzem znajdującym się w powietrzu. Do tego są potrzebne specjalne filtry. Przy wyborze sprzętu polecam szukać oznaczeń jako oczyszczacz powietrza alergia, wtedy wiemy że on posiada parametry i filtry dla alergików właśnie. Są pomoce w sieci https://wybierzoczyszczacz.pl/poradniki/oczyszczacz-powietrza-dla-alergikow/?fbclid=IwAR0IGExXcMpL0A_sbxnMffjveC-Dqp_GFK2iwgPV8T7eH3xPpiFjtm-xQs8 ten artykuł sensownie napisany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Helynka



Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 22, 2019 12:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie oczyszczacz powietrza to jedno z bardziej sensownych rozwiązań tego rodzaju problemu. Sama używam od już prawie roku i mogę śmiało polecić - jako alergiczka oczywiście.

Ja posiadam sharpa z nawilżaniem i jonizacją.
Mogę jedynie narzekać na częste mycie podstawki i filtra nawilżacza, ale wiedziałam na co się piszę.
https://loveair.pl/oczyszczacz/sharp-kc-d40euh
Taki model posiadam, tylko w białym kolorze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wixnia



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałem podobnie ale odkąd biorę lek Clatra to znacznie lepiej z moją alergią. Nawet czuję jakbym jej nie miała. Sprawdź bo nie jest droga, a efekt po jej zażyciu jest niesamowity.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group