Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Alergia na roztocza - skuteczny spray

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majka07



Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 4:51 pm    Temat postu: Alergia na roztocza - skuteczny spray Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Od kilku tygodni wiem, że mam alergię na roztocza, lecz niestety nie mam wystarczająco dużo czasu aby po kilka razy w tygodniu sprzątać w mieszkaniu i prać prawie wszystko. Ostatnio jeden z moich znajomych, cierpiący na to samo uczulenie podpowiedział, że najlepszą metodą na pozbycie się roztoczy jest zastosowanie jednego ze środków w spray'u. On sam używa od paru lat Alergoffu i bardzo go sobie chwali. Czy rzeczywiście Alergoff jest tak skuteczny? Czy któś z was też go stosuje\stosował? naprawdę warto spróbować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
purando



Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zewsząd
PostWysłany: Pią Lut 01, 2008 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli twoim życiowym powołaniem nie jest bieganie ze szmatką, zamiatanie i pucowanie wszystkiego dookoła, to powinnaś się zaopatrzyć w jakiś spray. Moja siostra stosuje od jakiegoś czasu Alergoff i póki co objawy alergii zmniejszyły się. Najlepsze w tym Alergoffie jest to, że wystarczy popsikać raz na sześć miesięcy Rolling Eyes wcześniej to się moja siostra miała z tym sparzątaniem ghrrrr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helli



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sprzątać, sprzątać, sprzątać i jeszcze raz sprzątać
a później
wietrzyc wietrzyć wietrzyc i jeszcze raz wietrzyć!!!
a na koniec można sobie popryskać tym alergofem jak ktoś lubi Very Happy

Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad


----edited by emilka----
nie wstawiaj więcej niż 3ech emotek obok siebie, bo to zaciemnia obraz postu:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roztocz



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kilce
PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Częste pranie i wymiana pościeli oraz sprzątanie to absolutna podstawa!!!trzeba to robić koniecznie jak najczęściej!!! Zgadzam sie w zupełności z helli jeśli chodzi o wietrzenie! nawet jesli na podwórku nie jest mroźno to i tak warto jak najwięcej wietrzyć!!! Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
phi



Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: stolica
PostWysłany: Wto Lut 05, 2008 4:58 pm    Temat postu: Spray'em w paskudztwo Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ze spray'ami na roztocze to proponuje ostrożnie!!!Używałem już wielu środków na roztocze-niektóre bardziej mnie uczulały niz roztocze Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad już nawet nie pamiętam kto mi mówił żeby spróbować Alergoffu. W każdym razie on rzeczywiście mi pomógł! U mnie nie wywołał żadnych objawów alergicznych Very Happy Pod tym wględem to naprawdę wyjatek!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Drummmy



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z głowy...
PostWysłany: Sro Lut 06, 2008 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

purando napisał:
jeśli twoim życiowym powołaniem nie jest bieganie ze szmatką, zamiatanie i pucowanie wszystkiego dookoła, to powinnaś się zaopatrzyć w jakiś spray. Moja siostra stosuje od jakiegoś czasu Alergoff i póki co objawy alergii zmniejszyły się. Najlepsze w tym Alergoffie jest to, że wystarczy popsikać raz na sześć miesięcy Rolling Eyes wcześniej to się moja siostra miała z tym sparzątaniem ghrrrr


Purando-ostro przesadziłeś!!! lepiej zapytaj siostrę jak to jest z tym sprzątaniem!!!
Allergoff jest naprawdę skuteczny, ale to nie jest panaceum na wszystko!
Ja używam go do spryskiwania materacy w łóżkach, tapicerki na meblach, dywanów, firan i zasłon, lecz poza tym normalnie trzeba sprzątać Exclamation Nie musisz natomiast spustoszyć swojego mieszkania!!!
PZDR
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Suseł



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 07, 2008 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bez sprzątania ani rusz!!! Natomiast Allergoff przyda się do łóżka, mebli z tapicerką, dywaników, zasłonek i firanek (jeśli ktoś uczulony na roztocze jeszcze je posiada Laughing A najlepsze jest to, że po Allergoffie nie zostaja żadne plamy! używam go już dość długo więc wiem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MonikaT



Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z helli... wietrzyć wietrzyć mieszkanie, często zmieniać firanki i zasłony, bo w nich się zbierają te swiństwa... alergoff chyba będę musiała kupić skoro tak zachwalacie... najgorsze jest to, że czasem taka alergia się może ujawnić nagle... Jeśli tu zaglądacie jescze, to napiszcie mi, jak sprzątacie mieszkanie, czym konkretnie, dobrze? Albo ktoś nowy.. ktokolwiek... Macie może specjalne odkurzacze? Ja mam małe dziecko w domu i nie wiem czy nie powinnam kupic takiego odkurzacza z filtrem wodnym.. ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 11:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ile możesz kasy przeznaczyć na ten odkurzacz? bo znam bardzo dobrej jakości, niemiecki odkurzacz właśnie z filtrem wodnym (twin TT), ale trochę kosztuje. fakt, wygodny, cichy, funkcjonalny i poręczny, zbiera prawie 100% kurzu, więc wg mnie akurat na niego warto kasę wydać, ale to musiałabyś przemyśleć.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lamia_k



Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O, nie słyszałam o tej marce. To jakaś nowość na rynku? Cała moja rodzinka to straszni alergicy (ja też) to dla nas taki odkurzacz byłby super rozwiązaniem. Gdzie można czegoś więcej się o nim dowiedzieć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group