Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Alergia na roztocza - skuteczny spray

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Kwi 29, 2008 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szukaj w googlach pod hasłem: 'robert thomas aquafilter' Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skarabeusz



Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 24, 2009 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ehhh tak sobie przeczytałam ten temat i może to co powiem to wredne ale cieszę się że nie tylko ja mam problem z alergią na kurz i roztocza. Nie żebym komuś tego życzyła, absolutnie, ale jakoś tak cieplej na sercu jak się wie, że nie jest się z tym samemu. Ja sama też używam wspomnianego Allergoffu i uważam że jest rewelacyjny, ale oczywiście nie zastępuje sprzątania. No i tu wbrew mojej szczerej chęci wspomnianego odpoczywania i czekania na gotowe sama muszę się tym zająć. Co wcale nie jest takie proste, no ale radzić sobie trzeba, nawet jak się troche przy tym pokicha. Jeśli chodzi o odkurzacz to ja korzystam z Thomasa Twin TT Aquafilter i jestem z niego zadowolona. W sumie Robert-Thomas to chyba jeden z niewielu dobrych wyborów na rynku odkurzaczy dla alergików. No i w sumie cena nie jest przerażająca, choć wiadomo, do ceny bułek mu raczej daleko. Ja płaciłam niecałe 1700 zł w sklepie dla alergików.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nipsu



Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 14, 2009 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam się - przy alergii na roztocza dobry odkurzacz to podstawa! ja na początku używałam dodatkowych filtrów (pasują też do większości zwykłych odkurzaczy), ale później zainwestowałam w taki z filtrem wodnym. i rzeczywiście spisuje się świetnie. oczywiście musiałam też pozbyć się zasłonek, dywanu i zwykłej pościeli (wybrałam wełnianą, bo w przeciwieństwie to innych antyalergicznych nie daje uczucia "zimna").
jeśli chodzi o wycieranie kurzu z mebli itd., to oddelegowałam do tego zajęcia mężaWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
murzynek333



Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 15, 2009 8:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

haha, polegasz na mężu, dobrze masz:P ja ścierkę w łapę biorę i sama zasuwam:P
to co zostało ci w pokoju jak wszystko wyrzuciłaś, hehe?Smile
co to za pościel??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nipsu



Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fakt, niewiele zostałoWink ale nawet fajnie to wygląda, tak 'minimalistycznie'Smile
a pościel wełnianą poleciła mi znajoma. kupiłam w sklepie internetowym, bo na pokazach to wciskają podróbki, które nawet nie leżały koło wełny... ja mam komplet Amante z firmy Coconti i sobie chwalę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
murzynek333



Dołączył: 06 Lis 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o tych pokazach to tez mam swoje zdanie, raz zaprosili mnie na taki, odbywal sie w szkole, mnostwo emerytow przyszlo i im kit wciskali, ze to taka dobra posciel, ale ceny nie podali oczywiscie;p

ale dobra posciel dobrej marki to naprawde sie oplaca:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
deborah83



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nipsu, to jest dokładnie mój typ! Smile Natrafiłam na ten sklep w internecie kilka dni temu i podjęłam decyzję w 10 minut (a dodam, że wcześniej planowałam zakup przez ok. 2 miesiące...). I też chcę Amante, bo mi się najbardziej podoba kaszmir.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nipsu



Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no mi się też od razu spodobało Coconti, bo ich pościele są eleganckie nie wyglądają jak tani koc z bazarku:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nipsu czy mogę prosić na pw adres tego sklepu?
ja też szukam czegoś ładnego i dla alergików Smile
z góry dziękuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nipsu



Dołączył: 21 Paź 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jasne: niestety adres musiałam wyciąć- ze względu na regulamin. strony można podawać ale w wiadomości prywatnej (PW)
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group