Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Czy jestem w ciaży cz.30

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michuuuuu



Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Lip 14, 2012 2:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przepraszam ,ale mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sob Lip 14, 2012 2:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

michuuuuu wg mnie nie masz czego się obawiać, z takiej sytuacji ciąży nie będzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
michuuuuu



Dołączył: 13 Lip 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Lip 14, 2012 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to się bardzo cieszę Wink naczytałem się sporo o takich przypadkach i po prostu się przeraziłem, ale realistycznie myśląc to wszystko powinno być ok. Jak ktoś się jeszcze chce wypowiedzieć to bardzo proszę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 15, 2012 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochałam sie z mężem 10 i 14 lipca z wytryskiem.Miesiaczke miałam 26 czerwca i trwała 5 dni.A cykl mam 33 dni i nie wiem czy dobrze obliczyłam ze to byly dni plodne.czekam na odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Nie Lip 15, 2012 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie były to dni płodne. Jednak nie sugerowałabym sie oblczeniami matematycznymi tylko raczej oparłabym swoja płodnośc na obserwacji sluzu. Tak duzo szybciej i pewniej kreślić czas płodny i niepłodny
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aaq78



Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 24, 2012 11:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam 17 lat miesiaczkuje od 4 lat. Okres mi sie spoznia juz 4 dzien.. powinnam go dostac 20 lipca, nigdy mi sie nie spoznial a cykl trwal 26dni. Jestem dziewica i chcielismy w tym miesiacu z chlopakiem przebic blone, probowalismy 4 dni (bolalo wiec nic z tego nie wyszlo). Zabezpieczalismy sie prezerwatywami, wytrysk byl lecz nie do srodka ciala. Partner umyl dokladnie narzad i rece mydlem a nastepnie wytarl do sucha. Pozniej wsadzal mi palce do srodka.. i tego sie obawiam czy mogly zostac jeszcze plemniki na rekach? Mam blone wiec czy ona zabezpiecza? Dodam, ze to byly dni nieplodne. Bardzo sie niepokoje.. nie odczuwam zadnych dolegliwosci, wiem ze uwazalismy. ale dlaczego nie mam okresu? Probowalam moczyc nogi w goracej wodzie i brac polopiryne ale to na nic..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aaq78



Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 9:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chcialam dopisac, ze wczoraj od 16 do 22 bylo kilka kropel krwi na podpasce wymoczylam do tego nogi w goracej wodzie i dzis rano sie obudzilam i dostalam okresu takiego jak mam zawsze, wiec sie bardzo ciesze Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nikusiaa95



Dołączył: 21 Sie 2012
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 21, 2012 12:01 pm    Temat postu: czy to ciaza? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. jestem tu nowa i mam problem.
otoż 6 lipca piescilam sie z chlopakiem. moj cykl trwa ok. 24 dni i nie jest regularny. byly to prawdobodobnie dni nieplodne. chlopak podczas pieszczot polozyl sie na mnie i dotknal mojej pochwy penisem. nie doszlo do wytrysku i bylo do niego daleko. dwa dni po tym zdarzeniu dostalam spodziewanej miesiaczki. nic mi nie dolegalo, nie mialam zadnych objawow ciazy. 23 lipca wyjechałam na wyspy kanaryjskie na wakacje i tam dostalam okresu 3 dni wczesniej niz sie spodziewalam. gdy wrocilam do domu przysnilo mi sie ze ginekolog stwierdzil u mnie ciaze. od tamtego czasu ciagle boli mnie brzuch i nie przestaje myslec o ciazy. nie dawno dostalam kolejnego okresu. co prawda byl on mniej obfity ale to moze przez ten stres i przez to ze praktycznie nic nie jadlam. dodam jeszcze że 7 sierpnia bylam u ginekologa, ktory zrobil mi usg brzucha i dosc dokladnie przygladal sie macicy i jajnikom ale nic o ciazy nie wspomnial. strasznie sie stresuje, prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nikusiaa95, ciązy nie było i nie ma, nie masz się czym stresować.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 9:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślisz ,że tu na forum dostaniesz lepszą odpowiedz niż u ginekologa?? Litości Wink. No tak na zdrowy rozum...nie było wytrysku, nie było współzycia to niby jakim cudem miałoby dojsć do ciązy. Nie wmawiaj sobie objawów tylko wyluzuj. Ciazy nie ma Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 39, 40, 41  Następny
Strona 40 z 41

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group