Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żylaki powrózka nasiennego

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ruleta



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 9:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli żylaki po stronie prawej są wywołane chorobą? to może być różyczka? bo niedawno miałem tą chorobe.
jak juz pisałem żylaki są niewielkie i nie widać zniekrztałceń w mosznie... Podejrzewam że to jest dopiero 1 stopień, więc chyba jescze nic stracone z tą płodnością? czy ta bezpłodność jest tylko wtedy gdy są te żylaki i jest podwyższona temperatura jąder? gdy pozbęde się żylaków to już nie będzie szansy na płodność gdy temperatura wróci do normy? nie chce pytać o to lekarzy bo w moim mieście (w Olsztynie) juz nie raz sie przekonałem do czego są zdolni... robia tak żeby było im lepiej. skoro mi lekarz na usg powiedział że nie mam się czym przejmować i to może mieć związek z moim wzwodem to juz o czyms świadczy... no może gdy żylaki występuja tylko po jednej stronie, to nie ma powodów do większej paniki, bo 2 jądro pozostaje zdrowe, ale nie w moim przypadku, bo mam obustronne zylaki! (a ze wzwodem jest coraz lepiej Smile sam nie wiem czemu, to chyba działało na tle psychicznym, bo dużo się denerwowałem). także chciałbym się dowiedzieć o tym jak najwięcej i dać do zrozumienia lekarzom że wiem o co chodzi... będe walczył o ta płodność!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group