Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żylaki podudzia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kacha843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Pią Cze 03, 2011 2:15 pm    Temat postu: Żylaki podudzia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam 27 lat i parę lat temu zauważyłam że mam poszerzone żyły pod kolanem. 2 lata temu urodziłam dziecko i od tego czasu żyły te stały się bardziej widoczne (ok 3mm szerokości) i dookoła pojawiła się siateczka cieńszych czerwonych żyłek których cały czas przybywa. Na obu podudziach w kilku miejscach zauważyłam również poszerzone żyły i pęknięte naczynka. Czasami robią mi się samoistnie malutkie siniaki które po kilku dniach znikają. W upały kilka razy miałam masę pękniętych naczynek takich kropeczek na podudziach które później znikały. Mój tata i dziadek mieli żylaki podudzi więc pewnie u mnie to właśnie się zaczyna. Chciałam zapytać do jakiego lekarza mam się z tym zgłosić i czy są jakieś sposoby żeby powstrzymać chorobę Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1