Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Żylaki podudzia

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 02, 2019 10:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W pierwszej kolejności najlepiej iść do lekarza rodzinnego, on powinien skierować do chirurga naczyniowego. Taki lekarz wykona odpowiednie badania i oceni zaawansowanie problemu żylaków, przede wszystkim wykonuje się usg żył by sprawdzić czy nie ma nigdzie zastojów. Metod leczenia żylaków jest kilka, na takim początkowym etapie na pewno będzie to leczenie zachowawcze. Szczególnie dobrze sprawdza się w tym celu noszenie rajstop uciskowych. Można takie zakupić na stronie https://venoflex.pl/, są to produkty polecane przez lekarzy i samych pacjentów. Wybór duży, można rodzaj idealnie dobrać do płci, pory roku, stylizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mark45



Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stosowałem różne maści i kremy na żylaki. Sprawdzałem metody polecane w internecie i nic nie przynosiło skutków. Dopiero zabieg, który wykonałem dwa miesiące temu w HMC https://horizonmedical.pl/flebologia/ przyniósł określone rezultaty. Teraz mogę cieszyć się z treningu i korzystać w pełni z życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group