Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

żylaki... jak zapobiegać?

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lineska



Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 8:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak najbardziej można stosować maxi3vena na pajączki, bo wzmacnia, uszczelnia i uelastycznia zyły, nie robią się zastoje krwi i też dużo mniejsza szansa na pojawienie się pajączków. Ruszczyk to roślina od wieków stosowana na probley z krążeniem i bardzo skuteczna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneluna



Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 13, 2019 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam duże problemy z nogami, na co dzień wykonuję pracę stojącą. Nogi puchły, bolały, mrowiły , bałam się, że pojawia się żylaki Sad Ale odkąd biorę kapsułki maxi3vena, jedną dziennie to już po ponad tygodniu stosowania poczułam zdecydowaną poprawę. Efekty sa dobre i oby tak dalej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group