Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z penisem i jądrami

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pipuć



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 10:27 pm    Temat postu: Problem z penisem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam powazny problem ze swoim penisem. Jestem homoseksualista i mam stalego partnera. Uprawiamy seks dosc czesto, ale od pewnego czasu zauwazylem na swoim penisie takie dziwne bąble. sa czerwone i nawet spore, jak dotykam to piecze mnie i szczypie. nie wiem od czego to moglo wyskoczyc...higiene stosuje normalnie (myje sie i dbam o siebie) ale to co mi wyskoczylo bardzo mnie niepokoji. Nie chce zniknac..jest tak juz od tygodnia, a ja boje sie powiedziec o tym swojemu chlopakowi, wiec jak na razie skutecznie unikam bliskich kontaktow. Blagam..jesli ktos mial podobny problem to piszcie co mam zrobic...czy to powazne i jak mozna temu zaradzic...Poniewaz mam 17 lat boje sie isc do lekarza... Prosze...niech mi ktos cos doradzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 8:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niestety, tutaj nie dostaniesz recepty Wink

Idź do lekarza, jego obowiązuje tajemnica lekarska, oni wiedza różne rzeczy i widzieli już naprawdę wiele Wink

Nikt na forum nie jest wstanie po prostu określić co to jest i jak temu zaradzić. To powinien zrobić lekarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz stałego partnera?
Twój partner współżyje tylko z Tobą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pipuć



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, mam stałego partnera, współzeyje ze mną, ale nie moge w 100 % stwierdzić ze tylko ze mną, jednak nic nie wskazuje na to aby mnie zdradzał, ale tego nie jestem pewien. Czy to może być przyczyną? Jeśli tak to co to jest? Musze koniecznie zgłosić sie do lekarza? wolalbym nie isc do niego, moze jakas masc pomoze ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Panek
Gość









PostWysłany: Sro Cze 21, 2006 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi sie zdaje ze z tymi okolicami to lepiej nie ryzykowac masciami co ktos poleca...najlepiej idz do lekarza(rozumiem ze to trudne) ale chyba wyjscia innego niema...bo chyba nie warto tak ryzykowac na slowo...komus jakas tam masc pomoze tobie juz nie
Powrót do góry
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarz i jeszcze raz lekarz. Może to być jakaś choroba weneryczna. Dowiedz się czy Twój partner nie cierpi na tą samą dolegliwość.

Jeżeli się wstydzisz, to przecież nie musisz się obnosić ze swoją seksualnością lekarzowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
themon81



Dołączył: 15 Maj 2006
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 11:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

17nastoletni homoseksualista - no coment
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nawet jakby było dziesiecioletni, to co z tego?! Podziwiam faceta za szczerośc! Ale podpisuję się pod radaMI POPRZEDNIKóW-DO LEKARZA!
Powrót do góry
sirkamelot



Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 1:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

themon a co ma wiek do orientacji seksualnej ?! o_O
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Cze 25, 2006 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@sirkamelot:

Właśnie żę ma, oriętacja seksualna klaruje sie dopiero w wieku 18, 19 a czasem nawet trwa to do 21 roku życia.

W tym czasie nie można do końca stwierdzić oriętacji seksualnej, bo ona dopiero co sie kształtuje.

Częstymi przypadkami są iż w młodym wieku, podczas dojżewania mają miejsce myśli czy nawet praktyki homoseksualne.
Porównywanie dotykanie czy też oglądanie genitalów innych osób swojej płuci. Fantazje erotyczne, czy też inne praktyki homoseksualne.
Niektórzy boją sie, wyżęjakją, czy wręcz przed samym sobbą duszą i tłamszą to, chcąc z tym walczyć. Co jest zachowaniem naturalnym, chodź z puźniejszego punktu widzenia dość zabawnym. Gdy zrozumie sie to co sie działo w tedy pewne sprawy wyglądają inaczej.

Na pewno 17 latka nie można zakfalifikować do żadnej z istniejących oriętacji" heteroseksualnej, biseksualnej czy też homoseksualnej.
To tak jak by określać płeć dziecka zanim jego nażądy płuciowe zostaną wytworzone. (powstają one z tych samych tkanek, więc wczesnej fazie rozwoju nie da sie tego określić jest 50% szans że powstanie chłopiec i 50% szans zę będzie to dziewczynka).

Oczywiście stosunek homoseksualistów do heteroseksualistów nie jest pół na pół, ale to już niech sobie zainteresowanie poszukają ile jest jakich ludzi.

W każdym razie ludzie młodzi którzy piszą o swoim homoseksualiźmie, najwyraźniej doznali pewnego zafascynowania własną płucią które wcale nie świadczy o ich oriętacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group