Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z penisem i jądrami

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chwilowo



Dołączył: 13 Cze 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 2:36 pm    Temat postu: Problem z penisem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

nie wiem czy to dobry dzial ale pisze bo mam problem, podczas mojego pierwszego stosunku glowka czlonka byla caly czas pod skora i nie moglem sam jej wyciagnac poniewaz obwod dziury na czubku jest za maly aby glowka przeszla (o dobre 5mm), drugi problem to dziwne polaczenie w jednym miejsce czubka glowki z ta wlasnie skora okrywajaca ;/ nie wiem co z tym zrobic, czy to wymaga leczenia hirurgicznego ? prosze o pomoc



-----edited by emilka-----
no nie, a co penisa chcesz odchudzić? dział diety i odchudzanie nie bardzo pasuje do Twojego problemu. przeniosłam do dolegliwości intymnych!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja się nie znam na męskich sprawach ale powinnieneś do lekarza iść, no czasami nie próbuj sam siłą nic działać bo mozesz zaszkodzić.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

stulejka? jeżeli tak, to leczy się operacyjnie
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolego, ten fałd skóry który jest połączony z główką to rzecz normalna, nazywa to się wędzidełko... I z tym nic się nie robi

Natomiast sprawa z fałdem skóry to już kwestia zabiegu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adam005



Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 8:13 pm    Temat postu: POMOCY Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 14lat i coś dzieje się z moimi narządami intymnymi...
Podczas gorącej kąpieli jądra bardzo się rozluźniają nawet za bardzo przed są normalne (Na drugi dzień jest normalnie chyba że jadra zmoczy się zimną woda wracają do normy dość szybko)Z penisem jest jeszcze gorzej bo zostaje na nim coś białego ale to zasycha trzeba to zdrapywać nie są to kropki tylko coś białego na pewno nie sperma kiedyś z rana obudziłem się z mokra piżama cała biała nie wiem co to jest...Z penisem raczej reszta ok...Bardzo też strzelają mi kości mam 14 lat i 166-167cm wzrostu wiec nie jestem jakoś specjalnie niskiego wzrostu ale od wakacji nie urosłem nawet cm...Bardzo strzelaja mi kości przy przysiadach wogóle szybko się mecze dawniej to się nie zdarzało ost sprawdziłem swój mocz i zauważyłem gołym okiem że coś w nim pływa coś białego i roche włosów po wzieciu go na jezyk ma okropnie słony smak...Proszę o rade....z góry thx;)




-------------edited by emilka-----------
temat przyłączyłam do zbiorczego, dotyczącego problemów z penisem i jądrami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To, że podczas gorącej kąpieli jądra się rozluźniają a w trakcie chlodniejszej spowrotem napinają to jest normalne Smile Nie masz się czym przemować.

Ta biała wydzielina to zapewne mastka. Też jest całkiem normalna, chyba, ze Cie swędzi lub piecze. Wtedy dobrze byłoby udać się do lekarza.

Co do mokrejpiżamy...Prawdopodobnie były to polucje. To też jest w Twoim wieku normalne Smile

To ,że się szybciej męczysz, że strzelają Ci kości jest naturalne, bo wchodzisz właśnie w okres dojrzewania Smile Rośniesz bardzo intensywnie, do tego hormony szaleją Smile

Wszystko jest ok Smile Nie masz się czym przejmować Smile

Co do moczu. Najlepiej byłoby żebyś dał go do badania...Musisz w aptece kupić pojemnik do badania moczu. Rano musisz się podmyć i nabrać do pojemnika trochę tzw środkowego moczu. Wtedy będzie można zrobić badanie i określić czy wszystko jest ok Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group