Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z penisem i jądrami

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dawid541



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale jak to sie robi prosze o jakies instrukcje!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dawid541



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak sie sciaga ten napletek? wkladam penisa do goracej wody trzymam go w niej dluzsza chwilke iii?co dalej?? prosze o szybka odpowiedz bo im szybciej tym wiecej i szybciej bede mogl zrobic.
Pozdrawiam dawid541
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krzysztof_wandelt



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli masz problem z penisem to przeczytaj:
http://www.stulejka.pl/
jesli stwarzasz problem, to nie czytaj- bo wówczas nie oczekujesz rady od mężczyzn...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dwaplus1



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 4:19 pm    Temat postu: problemy z penisem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój problem wygląda następująco:
Podczas wzwodu moja żołądz nie powiększa się, jest taka jak w spoczynku, a jak powiększy się na chwile do normalnego stanu to i tak zaraz jest taka jak wcześniej(wrażenie jak by po prostu krew odpływała z żołędzi) chyba że ściśnie się penisa, wtedy żołądz utrzymuje normalny stan, ale go się go puści żołądz „flaczeje”. Mój wytrysk też chyba nie jest taki jak powinien, bo po prostu wylatuje.. ale myślę że to jest spowodowane tym że mój orgazm prze tą dolegliwość jest słaby;/ na żąłędzi mam zaczerwienienie, mało widoczne gdy penis jest w stanie spoczynku.. natomiast dobrze gdy jest w zwodzie.. zaczerwienienie jest rówież pod napletkiem.
Dodam że reszta penisa jest twarda tak jak powinna, a wzwód osiągam zawsze wtedy kiedy tego chcę.. podczas porannych wzwodów też jest tak jak opisałem.

Proszę o możliwie obszerne wypisanie mi wszystkich możliwych przyczyn tego stanu, chciał bym po prostu dowiedzieć się jakie mogą być przyczyny tej dolegliwości(jeśli można tak to nazwać). Moją prośbę kieruję głównie do Moderatora Pawła gdyż wydaje mi się że jego rady i wiedza są bardzo pomocne(wnioskuje po czytaniu forum). Za rady wszystkich innych tez będę wdzięczny.

Mam jeszcze 2 problem, który chyba nie jest powiązany z 1, gdyż zauważyłem go dopiero niedawno.. otóż mam wysuszoną skórę pod napletkiem, na tym zaczerwienieniu o którym pisałem wcześniej.. taka aż biała sucha skóra, czasem swędzi.

Dziękuje za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lepiej zwróć sie do lekarza a nie informatyka Wink Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dwaplus1



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 9:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spodziewałem się że ktoś tak powie... dlatego zaświadczam że to już wiem:) i nie omieszkam tak zarobic.. a nie pytam informatyka, tylko sądząc po wypowiedziach.. człowieka który wie o czym pisze:) nie szukam złotego leku bez recepty, ani żadnych podobnych cudówSmile poprost chciał bym wiedziec czym mogą byc spowodowane te problemy, co może być przyczyną? mam nadzieje że ktoś spróbuje mi odpowiedziec:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 7:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może mas doczynienia ze zwężeniem naczyń krwionośnych - to może powodować zbyt mały dopływ krwi - i brak pełnego wzwodu.


wyprubój może na chwile obecną nakładkę - obręcz na penisa - powoduje to wyżej opisany przez ciebie rezultat ( jak po ściśnięciu ręką )

ale niezwłocznie mimo odp. udaj sie do lekarza - nie da sie dobrze zdiagnozować niczego bez badania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dwaplus1



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 5:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki, to jest jakas konkretna odp:) a wiesz może jak to się diagnozuje i jak leczy:> jesli przychodzą Tobie/Wam jeszcze jakies "pomysły" co do tego co to moze byc.. to czekam. pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PAWEL400



Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zabrze
PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 2:53 pm    Temat postu: Mam Problem z Penisem Pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich mój problem polega na tym ze jak mam wzwód to mój penis jest lekko wygięty do dołu tak jak banan i nie wiem czy tak powinno być i jak jest w zwodzie to żołądź nie jest odpowiednio twarda dopiero jak się go ściśnie to twardnieje a reszta jest odpowiednio twarda pomóżcie mi bo nie wiem co ze mną jest nie tak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli odchylenie nie przekracza 30 stopni to wszystko jest w normie Wink

Co do twardości, to nie jest to jak metal, to jednak część ciała jest twarda owszem ale da sie ją ścisnąć i lekko sie ugnie.
Jeśli dochodzi do zwodu i nie ma problemu ze stosunkiem to nie ma sie czym martwić Smile
Wszystko jest wporządku a ty jesteś najnormalniejszym w świecie facetem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group